Galatasaray şampiyonluğunu nerelerde kutlayabilir?

Ben Beşiktaşlı değilim ama averajla Beşiktaş şampiyonluğu geleceğini düşünüyorum.
Galatasaray'ın bugün Sivasspor'u 2-0 yenmesi sonucu, Beşiktaş'ın matematiksel olarak şampiyonluk şansı kalmadı.

GS hükmen de eklenince 82 oluyor hepsini kaybettiğinde. BJK ise hepsini kazandığında 80 oluyor.

Galatasaray'ın bugün Sivasspor'u 2-0 yenmesi sonucu, Beşiktaş'ın matematiksel olarak şampiyonluk şansı kalmadı.

GS hükmen de eklenince 82 oluyor hepsini kaybettiğinde. BJK ise hepsini kazandığında 80 oluyor.

Yüksek ihtimalle Ankara Galatasaray'ı yenecek fakat derbide beraberlik gelecek istemesem de bu senaryoda GS şampiyon gibi görünüyor.

Ali sowe ciddi manada tehlikeli bir oyuncu Ankara da küme mücadelesi veriyor yenileceklerini sanmıyorum fakat Fenerbahçe'nin derbiyi 3 farkla kazanması lazım sanırım şampiyon olabilmesi için.
4 hatta. Averajımız da daha yüksek.

Daha gelip yorum bile yapmaz. Bu tipler böyle. Ben biyerimden salliyimde ya tutarsa mantığıyla boş laflar ediyorlar işte :D

Yüksek ihtimalle Ankara Galatasaray'ı yenecek fakat derbide beraberlik gelecek istemesem de bu senaryoda GS şampiyon gibi görünüyor.

Niye yüksek ihtimalle ankaragücü Galatasaray'ı yenecek çok merak ettim. Barcelona falan gibi mi oynuyor acaba ankaragücü? Son maçlarında en kötü gözüken Anadolu kulüplerinden birtanesi.Ankaragücü 1 puan çıkarırsa öpsün başının üstüne koysun.70.dakikada skor 1-1 olsun ankaragücü bi gram ileri gitmez 1 puan bize yeter diyip.

Daha gelip yorum bile yapmaz. Bu tipler böyle. Ben biyerimden salliyimde ya tutarsa mantığıyla boş laflar ediyorlar işte :D

Niye yüksek ihtimalle ankaragücü Galatasaray'ı yenecek çok merak ettim. Barcelona falan gibi mi oynuyor acaba ankaragücü? Son maçlarında en kötü gözüken Anadolu kulüplerinden birtanesi. Ankaragücü 1 puan çıkarırsa öpsün başının üstüne koysun.70.dakikada skor 1-1 olsun ankaragücü bir gram ileri gitmez 1 puan bize yeter deyip.

Küme düşme mücadelesi veriyorlar oyuncuları da gayet yetenekli her şey olabilir fakat çevremdeki Galatasaray'lı kimse Ankara gücünden puan alabileceğine inanmıyor Sivas maçının rehavetine kapılmayın.

4 hatta. Averajımız da daha yüksek.

Puanlar eşit kalırsa ikili averaja bakılıyor eğer onlarda eşit ise takımların attığı gol sayılarına bakıyor Fenerbahçe 6 gol fazla attı yani 3 gol yetiyor fakat atabilir miyiz sanmıyorum.

Küme düşme mücadelesi veriyorlar oyuncuları da gayet yetenekli her şey olabilir fakat çevremdeki Galatasaray'lı kimse Ankara gücünden puan alabileceğine inanmıyor Sivas maçının rehavetine kapılmayın.

Puanlar eşit kalırsa ikili averaja bakılıyor eğer onlarda eşit ise takımların attığı gol sayılarına bakıyor Fenerbahçe 6 gol fazla attı yani 3 gol yetiyor fakat atabilir miyiz sanmıyorum.

İkili averaj eşitse normal averaja bakılmıyor muydu? Neyse bir önemi yok 3-4 atamayacaklar sonuçta.

Geri
Yukarı