Galatasaray'ın 4 gol yemesi

Bakıyorum da Terimsporlu'lar hemen Torrent'e suç atmaya başlamışlar. Arkadaşlar yeni hoca takımla daha 2 gün önce ilk antremanına çıktı, oyuncu grubunu bilmiyor. Zaten takımı bilen bir hoca o dakikalarda Aytaç gibi bir adamı oyuna sokmazdı inanın.
Yani daha Bismillah, iyi veya kötü nasıl idare eder bilmiyorum ama daha zamanı var hocanın.
Ayrıca İsmail Çipe yerine benim PSU kablomu koysak kaleye inanın aynı işlevi görür.

Gerçi Torrent'e de pek lafım yok.
Maçı kendi elleriyle Hatay'a verdi adam. 2-1 öndeyken Halil'i çıkarıp Aytaç'ı savunmaya, 3'lünün ortasına atmak nedir? Penaltıyı PVA'ya attırması ayrı komedi zaten.
Fatih Terim varken en azından 4 yemiyorduk.
Çünkü takım savunmasını gayet iyi yapan bir Galatasaray vardı. Sevgili Torrent onu da bozmuş sağ olsun. Uzun zamandır bu kadar pozisyon veren bir Galatasaray görmemiştim.

Bakıyorum da Terimsporlu'lar hemen Torrent'e suç atmaya başlamışlar. Arkadaşlar yeni hoca takımla daha 2 gün önce ilk antrenmanına çıktı, oyuncu grubunu bilmiyor. Zaten takımı bilen bir hoca o dakikalarda Aytaç gibi bir adamı oyuna sokmazdı inanın.
Yani daha Bismillah, iyi veya kötü nasıl idare eder bilmiyorum ama daha zamanı var hocanın.
Ayrıca İsmail Çipe yerine benim PSU kablomu koysak kaleye inanın aynı işlevi görür.

PSU kablosu nasıl bir örnek. Tam bir komedi. :)

Maçı kendi elleriyle Hatay'a verdi adam. 2-1 öndeyken Halil'i çıkarıp Aytaç'ı savunmaya, 3'lünün ortasına atmak nedir? Penaltıyı PVA'ya attırması ayrı komedi zaten.

Çünkü takım savunmasını gayet iyi yapan bir Galatasaray vardı. Sevgili Torrent onu da bozmuş sağ olsun. Uzun zamandır bu kadar pozisyon veren bir Galatasaray görmemiştim.
Fatih Terim'in önceliği gol yememek. Torrent ne kadar yersek bi fazlasını atarız derdinde ama bu atak oyuncularıyla bu hayal. Kerem kendi kendine pozisyon yaratabilen bir oyuncu, Moskova maçında da bunun ekmeğini yedi zaten Fatih Terim. Avrupa hayallerimiz bitti.

3. Gold'e ofsayt var diyorlar doğru mudur?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hep Twitter'da böyle resimler var.
Kamera açısı yanıltıyor.

Fenerli olarak izledim. Tespitlerim
1- GS bugün iyi başlayan taraftı. Ancak gerek 11 gerek yedek oyuncuların kondisyonları yok. Kısa sürede oyunda çok bir değişim beklemek hata. Aynı durum İsmail Kartal için de geçerli. 2-3 haftalık sıkıntılı dönem sonrası her iki takımın da sağlam bir sistem oturtacağını düşünüyorum.
2- Hatay isteyen taraftı. Çok baskılı oynadılar 2 kez geri düştüler ve psikolojik olarak çökmediler.
3- İsmail bu maçta beni şaşırttı. O olmasa 6-7 atardı Hatay. 2 net kurtarışı vardı. Ama penaltıda atacağı köşeyi ben bildim yahu. Çok belli etti vurarken. Bir de 4. golü kapattığı köşeden yedi. Onun dışında yenilen gollerde suçu yoktu bence.
4- İlk yarı Kamara kırmızı görmediyse Taylan da görmemeliydi. Hakemin maç içinde faul pozisyonlarında GS lehine daha fazla karar verdiğini düşünsem de kartlık pozisyonlarda Boey be Taylan'ın kartları yanlıştı bence.
5- Her iki takıma verilen penaltı kararları da doğruydu bence. Hatayın penaltısına itiraz edenler olmuş. Ama adam topa vuracakken denge bozucu hareket görebiliyorum ben şahsen.

Geri
Yukarı