Galatasaray'ın 4 gol yemesi

Fenerli olarak izledim. Tespitlerim
1- GS bugün iyi başlayan taraftı. Ancak gerek 11 gerek yedek oyuncuların kondisyonları yok. Kısa sürede oyunda çok bir değişim beklemek hata. Aynı durum İsmail Kartal için de geçerli. 2-3 haftalık sıkıntılı dönem sonrası her iki takımın da sağlam bir sistem oturtacağını düşünüyorum.
2- Hatay isteyen taraftı. Çok baskılı oynadılar 2 kez geri düştüler ve psikolojik olarak çökmediler.
3- İsmail bu maçta beni şaşırttı. O olmasa 6-7 atardı Hatay. 2 net kurtarışı vardı. Ama penaltıda atacağı köşeyi ben bildim yahu. Çok belli etti vurarken. Bir de 4. golü kapattığı köşeden yedi. Onun dışında yenilen gollerde suçu yoktu bence.
4- İlk yarı Kamara kırmızı görmediyse Taylan da görmemeliydi. Hakemin maç içinde faul pozisyonlarında GS lehine daha fazla karar verdiğini düşünsem de kartlık pozisyonlarda Boey be Taylan'ın kartları yanlıştı bence.
5- Her iki takıma verilen penaltı kararları da doğruydu bence. Hatayın penaltısına itiraz edenler olmuş. Ama adam topa vuracakken denge bozucu hareket görebiliyorum ben şahsen.
Ama 4. golde tuttuğu köşeden gol olması için ters yatmasıda güzel bir ayrıntıydı.

Ama 4. golde tuttuğu köşeden gol olması için ters yatmasıda güzel bir ayrıntıydı.
Ülkenin en köklü 2 kulübü üzücü bir halde. GS için yol yakın hatadan dönmek için. Ama Fener'i kısa vadede bu çöküşten kurtaracak çözüm göremiyorum... Üzülüyorum.

Maçı kendi elleriyle Hatay'a verdi adam. 2-1 öndeyken Halil'i çıkarıp Aytaç'ı savunmaya, 3'lünün ortasına atmak nedir? Penaltıyı PVA'ya attırması ayrı komedi zaten.

Çünkü takım savunmasını gayet iyi yapan bir Galatasaray vardı. Sevgili Torrent onu da bozmuş sağ olsun. Uzun zamandır bu kadar pozisyon veren bir Galatasaray görmemiştim.
Hocam, dediğim gibi oyuncu grubunu bilmiyor apar topar getirildi bu adam. Zaten ilk birlikte antremanı 2 gün önce mi ne yaptılar. Zaten oyuncuları az çok tanısaydı o dakikalarda Aytaç'ı almazdı oyuna.
Ayrıca transfer şart bana kalırsa, Taylan-Berkan ikilisi ilk haftalar güven veriyordu ama sonradan çok yetersiz ve kalitesiz olduğu ortaya çıktı.
Aynı şey Alpaslan içinde geçerli, pozisyon alması sıkıntılı pozisyonu alsa bile dengesiz giriyor.
Biraz zaman verilmeli bakalım kendi oyun planını Galatasaray'a aşılayabilecek mi...

Hocam, dediğim gibi oyuncu grubunu bilmiyor apar topar getirildi bu adam. Zaten ilk birlikte antremanı 2 gün önce mi ne yaptılar. Zaten oyuncuları az çok tanısaydı o dakikalarda Aytaç'ı almazdı oyuna.
Ayrıca transfer şart bana kalırsa, Taylan-Berkan ikilisi ilk haftalar güven veriyordu ama sonradan çok yetersiz ve kalitesiz olduğu ortaya çıktı.
Aynı şey Alpaslan içinde geçerli, pozisyon alması sıkıntılı pozisyonu alsa bile dengesiz giriyor.
Biraz zaman verilmeli bakalım kendi oyun planını Galatasaray'a aşılayabilecek mi...
Bence değişikliklerde sıkıntı yok. Hoca kondisyon verilerine göre yaptı muhtemelen değişiklikleri. Oyuncularda şuan kondisyon yok. Toparlar ve uyum sağlar bence.

Biz (TS) kazanmıyoruz biraz lig çekişmeli olsun diye, siz kaybetmek ve kazanmamak için uğraşıyorsunuz :) Bizim kaybetmemizi istiyorsunuz ama siz kazanamıyorsunuz ne anladım :D Nerede şu 3 kupa alacak İsmail Kartal :D Fatih hoca bile bu kadar yemiyordu be 4 tane yemek nedir be kardeşim.

Biz (TS) kazanmıyoruz biraz lig çekişmeli olsun diye, siz kaybetmek ve kazanmamak için uğraşıyorsunuz :) Bizim kaybetmemizi istiyorsunuz ama siz kazanamıyorsunuz ne anladım :D Nerede şu 3 kupa alacak İsmail Kartal :D Fatih hoca bile bu kadar yemiyordu be 4 tane yemek nedir be kardeşim.
D-dostum şey İsmail Kartal Fenerbahçenin hocası??? :) Ayrıca şampiyonluğunuzu da tebrik ederim tam da dediğin sebepten. Trabzon 20 maç kaybetse 3 büyükler 30 maç kaybeder çünkü şuanki senaryoda. Bu sezon 1-2 maçınız dışında dibine kadar hak ettiniz şampiyonluğu.

Geri
Yukarı