Galax 1660 Super alınır mı?

mertvuuk

Centipat
Arkadaşlar merhaba Galax 1660 Super alınır mı? Neden alınır? Fanlarında sorun varmış şu şekilde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce sorun çıksa bile iade edebilir miyim? Yoksa kullanıcı hatası diye geri mi verirler? Hepsiburada gibi sitelerden almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir sorun cidden varsa riske girmeye değmez fikrimce. En iyisi başka markaların kartlarına yönelmek.
Videonun biraz yorumlarına baktım. Sanırım kronik bir sorun değil. Hatta sorun bile değil.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba Galax 1660 Super alınır mı? Neden alınır? Fanlarında sorun varmış şu şekilde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizce sorun çıksa bile iade edebilir miyim? Yoksa kullanıcı hatası diye geri mi verirler? Hepsiburada gibi sitelerden almayı planlıyorum.

BIOS'dan kendi ayarlarını kullanmış olabilirler gibi.

Gigabayte ve palitin kampanyalarla 1900 2000 arasına duşüyor 1660S onlara yönelin galax ta o fan sorunu kronikmiş sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı