Galax RTX2060 Super alınır mı?

Overclock ve Soğutma bölümüne sistem özellikleriniz ile birlikte yazarsanız eminim ki yardım etmek isteyen biri çıkacaktır. Fakat, hatırlatmak isterim ki hız aşırtma işlemi deneme yanılma yöntemine dayandığı için sizin için zahmetli olacaktır. Örnek vermek gerekirse; Eğer hız aşırttığınız parça yeterli voltaj almıyor ise bilgisayarınız açılmayacaktır (Anakarta bağlı yine de) ve açabilmek için anakartın üzerindeki BIOS bataryasını çıkartıp BIOS'u sıfırlamanız gerekecektir. Ayrıca, stok soğutucu dışında satın aldığınız ayrı bir işlemci soğutucunuz yok ise, hız aşırtmaya hiç kalkışmamanızı öneririm.

Overclock ve Soğutma bölümüne sistem özellikleriniz ile birlikte yazarsanız eminim ki yardım etmek isteyen biri çıkacaktır. Fakat, hatırlatmak isterim ki hız aşırtma işlemi deneme yanılma yöntemine dayandığı için sizin için zahmetli olacaktır. Örnek vermek gerekirse; Eğer hız aşırttığınız parça yeterli voltaj almıyor ise bilgisayarınız açılmayacaktır ve açabilmek için anakartın üzerindeki BIOS bataryasını çıkartıp BIOS'u sıfırlamanız gerekecektir. Ayrıca, stok soğutucu dışında işlemci soğutucunuz yok ise, hız aşırtmaya hiç kalkışmamanızı öneririm.
Bilgilendirme için teşekkürler. Soğutucumu değiştirmeyi düşünüyorum, ondan sordum. Sizle aynı işlemciyi kullanıyorum, yine de farklılık olur mu değerlerde?

3100 TL'ye Zotac RTX 2070 Mini'yi N11'den aldım. Ürün Zotac resmi Türkiye Distribütörü tarafından yollandı. Zotac ürünleri resmi distribütör garantili N11'de satılıyor. Benim kart oyunlarda en fazla 65-66 derecelerde. İnternetteki testlerde bu kart en fazla 69 dereceye çıkıyor oyunlarda. Zotac da gayet iyidir.
Hocam bende bahsettiğiniz karttan aldım ama karasız kaldım sapphire nitro + 5700xt ile değiştirsem mi diye 1080p için değer mi? Siz aktif kullanıyorsunuz nasıl memnuniyetiniz 1080p de 60 fps altına düşme ihtimali var mı 2070 mini'nin birde oldukça serin çalışıyor kart doğru mu nette pek vidyo bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu kartla 1080p'de 60 FPS mi?
Şaka bir yana attığım videolarda termal değerler de var Zotac RTX 2070 Mini'nin.

Hocam bende bahsettiğiniz karttan aldım ama karasız kaldım sapphire nitro + 5700xt ile değiştirsem mi diye 1080p için değer mi? Siz aktif kullanıyorsunuz nasıl memnuniyetiniz 1080p de 60 fps altına düşme ihtimali var mı 2070 mini'nin birde oldukça serin çalışıyor kart doğru mu nette pek vidyo bulamadım.
1080P'de çok iyi hatta 2K için bile iyi aldığınız kart. 5700 XT Nitro ondan 3-5 FPS fazla verebilen bir kart. 2070-2070S arasında ve driver sorunları, yazılımsal hatalar bıktıracak türden. Çok isabetli bir kart tercih etmişsiniz, fiyatına göre.

Daha geçenki kaydım:
1080p 60 FPS kayıt. Oyunu da gölge vs. kısarak, anti aliasing sonda 144 FPS oynuyorum rahat.

Daha geçenki kaydım:
1080p 60 FPS kayıt. Oyunu da gölge vs. kısarak, anti aliasing sonda 144 FPS oynuyorum rahat.
Assassins Creed, Witcher 3 ve Battlefield oynuyorsanız FPS ve sıcaklık değerlerinizi öğrenebilir miyim ultrada?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı