Galax 1660 Super mining değerleri nasıl?

Yok yani demek istediğim bu karta gidip 5 bin lira civarı para bayıp bu kadar yavaş kazmak bence hiç mantıklı bir hareket değil. Eskiden 2000 TL gibi fiyatlarda alanlara bir şey diyemem tabii.
Belki oyun için aldı ama miningde karlı bir iş olduğunu görünce ona yönelmek istedi efendim.

Mining niye kartın ömründen yemesin ki? GTX 1660 Super'in mining hızını iyi bulmuyorum şahsen.
30 mh/s'de 80 Watt gayet iyi değerler. 5600 XT 40 mh/s'yi 90 Watt'ta veriyor zaten. UV yapılmış bir kartla mining yapmak oyun oynamaktan daha az harcar kartın ömrünü.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Undervolt yaptım. Kartı bundan 5-6 ay kadar önce hazır sistemle aldım kart bana o zamanın parasıyla 2200'e falan gelmişti. Tabi kazımın karlılığı ne kadar bu şekilde gider bilemiyorum ama şu an için değerler iyi gibi bence.
Fan hızı biraz fazla, eğer düşürebilirseniz %50'ye düşürmeye çalışın. Sıcaklık yükselirse geri yükseltirsiniz.
Denediğimde kart 55-60 derecelere geliyor nedense

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Undervolt yaptım. Kartı bundan 5-6 ay kadar önce hazır sistemle aldım kart bana o zamanın parasıyla 2200'e falan gelmişti. Tabi kazımın karlılığı ne kadar bu şekilde gider bilemiyorum ama şu an için değerler iyi gibi bence.

Denediğimde kart 55-60 derecelere geliyor nedense
33 mhs harika bir deger bence memory +1400 nasil olmus sasirdim acikcasi. Bende normal 1660 var +700 den sonra hata veriyor kart

GTX 1660 Super sahibi bir kişi bence mining yapmamalı. O kadar para verip RX 580 ile denk bir hızda kazmak bence çok da mantıklı bir hareket değil. Kartı çürütmeye değmez yani.
O kadar para verip dediğin kartı 2.500 TL ye aldım. 4-5 ayda parası çıkıyor zaten, sende yap tavsiye ederim. 😂
33 mhs harika bir deger bence memory +1400 nasil olmus sasirdim acikcasi. Bende normal 1660 var +700 den sonra hata veriyor kart
Bende şaşırdım. Benim sınır 839, üzerine çıktığım anda miner hata veriyor, 900 yapınca zaten ekran kararıp geri geliyor. İyi şans varmış arkadaşda. 800 ile bende ancak 30,5 Mh/s kazabiliyorum.

33 mhs harika bir deger bence Memory +1400 nasıl olmus sasirdim acikcasi. Bende normal 1660 var +700'den sonra hata veriyor kart.

Vallahi 14 şubattan beri Full kazım yapıyorum kart parasını çıkarttım üstünede ekledim diyebilirim :D
umarım 2X, 3X katına kadar çıkarım kartın parasını sonra geriye kalan ömrünü oyun oynatarak geçirtirim kartıma :D

O kadar para verip dediğin kartı 2.500 TL'ye aldım. 4-5 ayda parası çıkıyor zaten, sende yap tavsiye ederim. 😂

Bende şaşırdım. Benim sınır 839, üzerine çıktığım anda miner hata veriyor, 900 yapınca zaten ekran kararıp geri geliyor. İyi şans varmış arkadaşda. 800 ile bende ancak 30,5 Mh/s kazabiliyorum.

Şu anki fiyattan bahsetmiş zaten 5000 TL gibi fiyatlardan.

Geri
Yukarı