Galax 1660 Super mining değerleri nasıl?

dayton

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar 2 haftadır bu değerlerle kazım yapıyorum şimdilik kartıma bir zarar gelmedi toplam 300 lira hesabıma bakiye yattı ethermine.org'dan
Sizce bu şekilde kazımam ekran kartına zarar veriyor mudur?
51-55 derece arasında gidip geliyor fan %60 da sabit.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• kzm.PNG
    kzm.PNG
    247,7 KB · Görüntüleme: 312
51-55 Derecede tutarsanız inanın hiçbir şey olmaz bende 1 aydır yapıyorum nereden baksanız sıcaklıklarım stabil 56-62 arası ben 1-2 yıl rahat mining yaparım diyorum -zaten o zamana ekran kartının parası çıkıyor-.

GTX 1660 Super sahibi bir kişi bence mining yapmamalı. O kadar para verip RX 580 ile denk bir hızda kazmak bence çok da mantıklı bir hareket değil. Kartı çürütmeye değmez yani.
Kart çürüyor/bozuluyor gibi şeyler lütfen söylemeyelim eğer bilinçli ve profesyonel yaparsa onu uzun bir süre götürür.

Hey maşallah güzel değerler, ben 31.5 alıyorum tabi benim vramler hynix bir tane micron var o da +900 vram ile 29.5 kazıyor

Kart çürüyor/bozuluyor gibi şeyler lütfen söylemeyelim eğer bilinçli ve profesyonel yaparsa onu uzun bir süre götürür.
Yok yani demek istediğim bu karta gidip 5 bin lira civarı para bayıp bu kadar yavaş kazmak bence hiç mantıklı bir hareket değil. Eskiden 2000 TL gibi fiyatlarda alanlara bir şey diyemem tabii.

Geri
Yukarı