Galax 3060 Ti White Edition boştayken çalışıyor

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi ramazanlar. Galax GDDR6X 3060 Ti White Edition ekran kartım boştayken çalışıyor. Eski ekran kartım yük altına girmediğinde çalışmıyordu, bu kart için böyle bir şey mümkün müdür?

Merhaba, herkese iyi ramazanlar. Galax GDDR6X 3060 Ti White Edition ekran kartım boştayken çalışıyor. Eski ekran kartım yük altına girmediğinde çalışmıyordu, bu kart için böyle bir şey mümkün müdür?
GTX 1080'i ilk aldığımda başıma gelmişti. Sanırım Palit ya da öyle bir markaydı ve boştayken harika kasa soğutmama rağmen çalışıyordu. Boşta 55 derece felandı. İade ettim bir şekilde ve MSI aldım daha sonra MSI sıcak klimalı odada bile 40'ı geçmiyor boştayken. Umarım kartla ilgili ya da Galax markalarda yüksek sıcaklık sıkıntısı yoktur genel olarak.

Afterburner'dan yapmak epey sağlıklı. Yazılımın adı MSI Afterburner ama her şey için kullanılabiliyor, sıkıntı yaşamazsınız.

Hocam, Afterburner yükledim ama fan Speed vs. değerleri ayarlamama nedense izin vermiyor, hiçbir şey yapamıyorum. Sadece izleme yapabiliyorum, nasıl düzeltirim?

Geri
Yukarı