Galax GeForce GTX1660 Super (1-Click OC) 6GB

Hocam ben bir hazır sistemde galax 1660super kartı almayı düşünüyorum. Fanları belirli bir devire sabitleyince sorun olmadığını araştırma sonucu öğrendim. Asıl sormak istediğim kartın performansı nasıl daha üstüne çıkamıyorum fiyat olarak.
Ben memnun değilim. Şikayetlerimi eski mesajlarımı okuyarak öğrenebilirsin. Kullanan diğer arkadaşlar da fikirlerini belirtir belki.

Hocam performan olarak nasıl peki ? Çok kötüyse sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 8GB 128Bit bu karta düşeceğim.
FPS konusunda tatmin edici fakat stabilite sorunları var. Stuttering problemi yaşamaktan hiçbir oyundan keyif alamıyorum şahsen. Bunlar benim yaşadığım ve gözlemlediğim sorunlar, sorun yaşamayan, memnun olan arkadaşlar da var.

FPS konusunda tatmin edici fakat stabilite sorunları var. Stuttering problemi yaşamaktan hiçbir oyundan keyif alamıyorum şahsen. Bunlar benim yaşadığım ve gözlemlediğim sorunlar, sorun yaşamayan, memnun olan arkadaşlar da var.

Anladım hocam üzüldüm adınıza. Birde fikir alırsam sizden

AZUNYAN/AMD Ryzen 3 3100/MSI RX 5500 XT GAMING X 8G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

ram 16 yapıp bu sistemi almayı düşünüyorum. Ssd kronik sorunlu bilgim var. Harici sıkıntı var mı ?

Anladım hocam üzüldüm adınıza. Birde fikir alırsam sizden

AZUNYAN/AMD Ryzen 3 3100/MSI RX 5500 XT GAMING X 8G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

ram 16 yapıp bu sistemi almayı düşünüyorum. Ssd kronik sorunlu bilgim var. Harici sıkıntı var mı ?
5500 XT ile 1660 Super arasında ciddi FPS farkı var. Yüksek performans istiyorsanız ve bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz 1660 Super bulunan OEM sistem bakın. Bunlar dışında, attığınız sistemde bir problem yok.

5500 XT ile 1660 Super arasında ciddi FPS farkı var. Yüksek performans istiyorsanız ve bütçeyi biraz daha arttırabilirsiniz 1660 Super bulunan OEM sistem bakın. Bunlar dışında, attığınız sistemde bir problem yok.

Malesef hocam o kadar bütçem yok ve monitör dahil 5000 gibi hedefim varken sadece kasa için 5000 civarı vereceğim.

Teşekkür ederim yardımınız için.

Malesef hocam o kadar bütçem yok ve monitör dahil 5000 gibi hedefim varken sadece kasa için 5000 civarı vereceğim.

Teşekkür ederim yardımınız için.
Bu linke de bir göz atın, belki isinize gelirse bunu alırsınız. Sadece güç kaynağını High Power 600 +80 yapın bunu alacak olursanız. MK1.5 Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik

Benim attığım linkte ekran kartı 4 GB ama onu şimdi fark ettim, göz önünde bulundurun onu da. İsterseniz bunun icin ayrı bir konu açın.

Kartı +150 MHz Core Boost ve +350 MHz Memory Boost O.C ile kullanıyorum. Kendim oluşturduğum fan eğrisi ile 76 derece üzerini görmedim. Ben karttan memnunum şahsen. Stuttering problemi yaşıyorsanız garantiye gönderin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı