Galax GTX 1050 Ti Alınır mı?

Onur_Elik

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Malum stok sorunundan dolayı zor da olsa en ucuz GTX 1050 Ti ekran kartını sipariş verdim. Sizce hata mı yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki hatanız GTX1050 Ti modelleri arasında bir secim yapmanız kısmında ise merak etmeyin hatanız yok. Fakat eminim stok sorunları nedeniyle o ekran kartını piyasa değerinden yüksek bir fiyata aldınız, ay sonunda yeni ekran kartları çıkacak. Belki bir umut o zaman fiyatlar düşebilirdi.

Eğer ki hatanız GTX1050 Ti modelleri arasında bir secim yapmanız kısmında ise merak etmeyin hatanız yok. Fakat eminim stok sorunları nedeniyle o ekran kartını piyasa değerinden yüksek bir fiyata aldınız, ay sonunda yeni ekran kartları çıkacak. Belki bir umut o zaman fiyatlar düşebilirdi.
Temmuzun sonunda mı çıkacak acaba yoksa temmuzun başında mı?

Hocam kargo dahil 726 TL'ye aldım. Sizce çok mu pahalı? Ay sonunu bekleyemezdim. 1 ay beklemiştim fiyatlar düşer diye, aksine kartı bile bulamaz olduk sonra...

Keşke bekleseydiniz. Daha güzel bir kart alabilirdiniz.
Nasıl yani hocam? 1060 veya RX 470 gibi mi?

Ne kadara aldınız?
726 TL Barış bey.

Galax türkiye pazarına önem veren bi marka ve güncellemeleride uzun zaman içinde keseceğini sanmıyorum.
Ben de öyle düşünüyorum hocam. Neden tercih edilmiyor onu da anlamış değilim...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı