Galax Sonar 01 7.1 kulaklık 179 TL'ye alınır mı?

Benden önce kullanmışsınız devamını bekliyorum.

Güncelleme yapayım. Kulaklıgı ucuz oldugu için aldım. Markasıda güzel.

Ufak bir araştırma yaptım çeşitli ülkelerde fiyatları inceledim. Para birimlerini Türk lirasına çevirdim. Kimi yerlerde 40-50 dolar fiyat çıkarken kimi yerlerde 33 dolar fiyata satıldıgını gördüm. Ufak bir analizden sonra bu kulaklıgın 300-350 TL arası bir fiyattan genelde satıldıgını ve ederinin max bu kadar edecegine ben kanaat getirdim ama bir dip not çekeyim. Önceden fazla kulaklık kullanmadım genel olarak kalite ve fiyat kıyaslaması yapmam aslında bu sebeple dogru olmaz. Ben zaten kaliteye göre degil, dış ülkedeki fiyatlara göre bir kıyaslama yaparak bu fiyatı hakedecegini düşündüm.

Eksi yanları
-Kulaklık sesi dışarıya veriyor. Benim için bir eksi degil
-Pedler hafif terletiyor. 20-25 derece hava sıcaklıgında. Yazın daha fazla terletecektir Bu fiyata bütün kulaklıklar terletecegi için bence yine eksi degil.
-baş kısmını kaplayan parçası biraz daha yukarı dogru kavisli olsa iyi olabilirmiş. Hafiften baskı yapıyor gibi geldi ama ben hep hoparlör,kulaklık kullandım hayatım boyunca. İlk aldıgım kulaküstü kulaklık oluyor. Yaptıgım araştırmalarda bütün kulaklıklar hafiften baskı yapıyormuş. Bazı kulaklıklar acıtıyormuş hatta. Ben öyle bir sorun yaşamadım ama ilk gün kullandıgımda kulaklıgı çıkarınca hala basımda varmış gibi bir agırlık hissettim. 2. ve 3.gün kullanımlarımda böyle bir agırlık hissetmedim.
-RGB ışıkları bilgisayar kapanınca kapanmıyor. Gece uyurken odamdaki ışıktan rahatsız oldum ve kabloyu sökmek zorunda kaldım. Yani her gün kabloyu tak sök yapmak zorundayım.

Artıları
+Bana göre görünen tek artısı fiyatı ve kulakları sıkmaması.
+7.1 oldugu için 200 TL altı fiyata iyi ses kasılması. (CS:GO gibi oyunlar oynamadıgım için beni pek ilgilendirmiyor)

Özetle bu ürünü aslında 4-5 tane farklı kulaklık kullanan birisi incelerse daha iyi olur. Bu sebeple ben konu açmayıp buraya yorum bırakıyorum.

Son düzenleme:

Ufak bir araştırma yaptım çeşitli ülkelerde fiyatları inceledim. Para birimlerini Türk lirasına çevirdim. Kimi yerlerde 40-50 dolar fiyat çıkarken kimi yerlerde 33 dolar fiyata satıldıgını gördüm. Ufak bir analizden sonra bu kulaklıgın 300-350 TL arası bir fiyattan genelde satıldıgını ve ederinin max bu kadar edecegine ben kanaat getirdim ama bir dip not çekeyim. Önceden fazla kulaklık kullanmadım genel olarak kalite ve fiyat kıyaslaması yapmam aslında bu sebeple dogru olmaz. Ben zaten kaliteye göre degil, dış ülkedeki fiyatlara göre bir kıyaslama yaparak bu fiyatı hakedecegini düşündüm.

Eksi yanları
-Kulaklık sesi dışarıya veriyor. Benim için bir eksi degil
-Pedler hafif terletiyor. 20-25 derece hava sıcaklıgında. Yazın daha fazla terletecektir Bu fiyata bütün kulaklıklar terletecegi için bence yine eksi degil.
-baş kısmını kaplayan parçası biraz daha yukarı dogru kavisli olsa iyi olabilirmiş. Hafiften baskı yapıyor gibi geldi ama ben hep hoparlör,kulaklık kullandım hayatım boyunca. İlk aldıgım kulaküstü kulaklık oluyor. Yaptıgım araştırmalarda bütün kulaklıklar hafiften baskı yapıyormuş. Bazı kulaklıklar acıtıyormuş hatta. Ben öyle bir sorun yaşamadım ama ilk gün kullandıgımda kulaklıgı çıkarınca hala basımda varmış gibi bir agırlık hissettim. 2. ve 3.gün kullanımlarımda böyle bir agırlık hissetmedim.
-RGB ışıkları bilgisayar kapanınca kapanmıyor. Gece uyurken odamdaki ışıktan rahatsız oldum ve kabloyu sökmek zorunda kaldım. Yani her gün kabloyu tak sök yapmak zorundayım.

Artıları
+7.1 oldugu için 200 TL altı fiyata iyi ses kasılması. (CS:GO gibi oyunlar oynamadıgım için beni pek ilgilendirmiyor)

Özetle bu ürünü aslında 4-5 tane farklı kulaklık kullanan birisi incelerse daha iyi olur. Bu sebeple ben konu açmayıp buraya yorum bırakıyorum.

Mikrofon ve ses kalitesi hakkında yorumunuz nedir?

Ufak bir araştırma yaptım çeşitli ülkelerde fiyatları inceledim. Para birimlerini Türk lirasına çevirdim. Kimi yerlerde 40-50 dolar fiyat çıkarken kimi yerlerde 33 dolar fiyata satıldıgını gördüm. Ufak bir analizden sonra bu kulaklıgın 300-350 TL arası bir fiyattan genelde satıldıgını ve ederinin Max bu kadar edecegine ben kanaat getirdim ama bir dip not çekeyim. Önceden fazla kulaklık kullanmadım genel olarak kalite ve fiyat kıyaslaması yapmam aslında bu sebeple dogru olmaz. Ben zaten kaliteye göre degil, dış ülkedeki fiyatlara göre bir kıyaslama yaparak bu fiyatı hakedecegini düşündüm.

Eksi yanları.
-Kulaklık sesi dışarıya veriyor. Benim için bir eksi degil.
-Pedler hafif terletiyor. 20-25 derece hava sıcaklıgında. Yazın daha fazla terletecektir bu fiyata bütün kulaklıklar terletecegi için bence yine eksi degil.
-Baş kısmını kaplayan parçası biraz daha yukarı dogru kavisli olsa iyi olabilirmiş. Hafiften baskı yapıyor gibi geldi ama ben hep hoparlör, kulaklık kullandım hayatım boyunca. İlk aldıgım kulak üstü kulaklık oluyor. Yaptığım araştırmalarda bütün kulaklıklar hafiften baskı yapıyormuş. Bazı kulaklıklar acıtıyormuş hatta. Ben öyle bir sorun yaşamadım ama ilk gün kullandıgımda kulaklıgı çıkarınca hala basımda varmış gibi bir agırlık hissettim. 2. ve 3.gün kullanımlarımda böyle bir agırlık hissetmedim.

Artıları.
+7.1 oldugu için 200 TL altı fiyata iyi ses kasılması. ( CS:GO gibi oyunlar oynamadıgım için beni pek ilgilendirmiyor)

Hala kullanıyor musunuz? Eğer bozulduysa nasıl bozuldu? Almamı önerir misiniz?

Hala kullanıyor musunuz? Eğer bozulduysa nasıl bozuldu? Almamı önerir misiniz?

Evet kullanıyorum. Bozulmadı ama kablo dolanması oldu. Arada mic. sesimi karşı tarafa vermiyor ama çok nadiren oluyor. Kablo dolanması aşırı oldugu için kablolar kopma seviyesine gelecek gibi oldu o yüzden mic. ses sorunu yaşanıyor olabilir.

Geri
Yukarı