Galax Sonar 02 172TL!

Kulaklığın memnun kalmadığınız kısmı nedir?

Iyi bir kulaklik istiyordum ama cok para vermeye de gonlum razi gelmiyordu. ANC olan bir kulak ustu istiyordum. Aldigim Taotronics modelinin kulak pedleri kulagimi tam olarak icine almiyordu bile. Genel malzeme kalitesinden de pek memnun kalmamistim. Iade edip biraz daha paraya kiyip gecen HB'de indirimden Anker Q30 aldim acikcasi.

14 gunu gecmediyse iade almalari lazim. Gecen gun Taotronics Soundsurge 85 almistim ama memnun kalmadim. Kullanmama ragmen satici hic itiraz etmeden iade aldi.
Burada T*knobiyotik denen adi oluşumdan bahsediyoruz. Müşteri memnuniyeti denen bir şey yok. Vücutla birebir temas eden donanımları almayız diyorlar. Ben de bu Sonar 02 denen çöpü aldım. Beş para etmez olduğunu görünce iade istedim kabul etmediler. Kanunda "kulak üstü kulaklık hijyenik ürün değildir" diye madde olmadığı sürece kendi kafalarına göre hüküm vermeye devam edecekler. Başka mağaza alır, bunlar almaz.

Burada T*knobiyotik denen adi oluşumdan bahsediyoruz. Müşteri memnuniyeti denen bir şey yok. Vücutla birebir temas eden donanımları almayız diyorlar. Ben de bu Sonar 02 denen çöpü aldım. Beş para etmez olduğunu görünce iade istedim kabul etmediler. Kanunda "kulak üstü kulaklık hijyenik ürün değildir" diye madde olmadığı sürece kendi kafalarına göre hüküm vermeye devam edecekler. Başka mağaza alır, bunlar almaz.
Kulaklıkları diğer yerlerde iade almıyor diye biliyorum. İade alındığını bir tek amazonda görmüştüm. Onun harici başka bir yerin böyle bir şey yapacağını sanmam.

Kulaklıkları diğer yerlerde iade almıyor diye biliyorum. İade alındığını bir tek amazonda görmüştüm. Onun harici başka bir yerin böyle bir şey yapacağını sanmam.
Kulak üstü kulaklık hakkındaki tutumlar değişken. Ben 1,5 yıl önce A101'in internet mağazasında Bloody G528c alıp iade etmiştim. Aynı şekilde Hepsiburada'nın kendi sattığı kulaklığı da iade aldığını gördüm. Mağazanın kendi tutumuna kalmış. Teknobiyotik de ayıplı mal dahi olsa iade kabul etmeyen, ancak teknik servis raporu ile iade/değişim kabul eden bir yer. Cayma hakkını kullandırtmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Geri
Yukarı