Galax Sonar 02 172TL!

Evet. Ama ürünün alınıp alınmayacağıyla ilgili kraterlerinize baktığımdan sizden alacağım bir tavsiyenin hayırsız olacağına kanaat ettim. Boşuna bana yazmakla uğraşmayın isterseniz.

Peki. Alıcı sizsiniz karışmam. Yalnız insanları laflarınızla ezmeye devam edin. Lütfen durmayın :)

@Görkem Say bilemiyorum artık. Ben direkt sitenin kendisinden satın aldığım için iade politikaları farklı olabilir. Garip olan ürün kargoya verildiğinde iade talebi açmıştım elinize ulaşınca tekrar açın demişlerdi. Az önce yine talep oluşturdum, umarım kabul ederler.

Bu fiyata.

Bu fiyatın biraz üstünde ama güzel markadır ondan önerdim ara ara indirime giriyor belki yakın fiyata düşer.

Şu yalan fiyat çizimleri de huy oldu artık, kimse bu adamlara demiyor mu 900 küsur TL'lik bir ürünün buraya düşme şansı var mı diye. Kimse tepki vermeyince abartıyorlar yakında 5000 TL'den falan çizecekler 200 TL'lik ürünleri.

Screenshot_4.jpg

Şu yalan fiyat çizimleri de huy oldu artık, kimse bu adamlara demiyor mu 900 küsur TL'lik bir ürünün buraya düşme şansı var mı? Diye. Kimse tepki vermeyince abartıyorlar yakında 5000 TL'den falan çizecekler 200 TL'lik ürünleri.

Eki Görüntüle 1385205

Bizden başka diyen yoktur hocam ondan eminim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı