Galax Sonar 02 7.1 kulaklık 153 TL

Zamanında 4 katına aynısını yapıyorlardı bir sıkıntı çıkarsa iade edersiniz ki çıkacağını sanmam.
Bence sıkıntı çıkacak ve iade almayacaklar. Hepsiburada üzerinden aldığım zaman sıkıntısız iade edebilirim direk. Ama kendi sitelerinden aldığımda bu kadar olmayacağına eminim.

Bence sıkıntı çıkacak ve iade almayacaklar. Hepsiburada üzerinden aldığım zaman sıkıntısız iade edebilirim direk. Ama kendi sitelerinden aldığımda bu kadar olmayacağına eminim.

Bir sürü ürün böyle indirimde hiçbir şey olmaz tüketici hakem heyeti var ve koskoca Teknobiyotik böyle büyük dolandırıcılık yapmaz.

Bence Gamenote H2016D daha iyi bir model hocam çok cafcaflı değil ama F/P ürünü ama attığınız kulaklığı da arkadaşa aldırabilirim belki.

Bende H2016D var. Şu an aralarında 90 TL var. Bütçe varsa tabii H2016D alınmalı mikrofon ve hoparlör kalitesi daha iyi.

İtopya bile iade için dört köşe oynatan bir firma Teknobiyotik öyle yaparsa şaşırmam şahsen.

Muhtemelen satamadıkları için böyledir. Galax ve Dark ürünleri ülkede fazla popüler olmadığı için olabilir. Ama Galax sonar 02 kaliteli kulaklık.

Ben teknobiyotiğe güvenmiyorum açıkçası. YouTube sitelerinde yaptıkları bir incelemede yanlışlarını yorum yazmam zorlarına gitmişti ve üslupsuzca (çok iğrenç bir üslup ile) yorumumu yanıtlayıp cevap vermişlerdi. Şahsen müşteri ve izleyenlerine değer vermeyen bir firma olarak görüyorum. Ürünü bilmiyorum. Eğer sorunsuz olacağından eminseniz (ki olamazsınız) alın.

Ben teknobiyotiğe güvenmiyorum açıkçası. YouTube sitelerinde yaptıkları bir incelemede yanlışlarını yorum yazmam zorlarına gitmişti ve üslupsuzca (çok iğrenç bir üslup ile) yorumumu yanıtlayıp cevap vermişlerdi. Şahsen müşteri ve izleyenlerine değer vermeyen bir firma olarak görüyorum. Ürünü bilmiyorum. Eğer sorunsuz olacağından eminseniz (ki olamazsınız) alın.

Evet YouTube kanalı admini gerçekten çok terbiyesiz ama kulaklık bu. Onlar yurt dışından getirip satıyorlar sadece büyütmeye gerek yok. Ürün şu an 150 TL'ye rakipsiz diyebilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı