Galax sonar 02 alınır mı?

Bütçe
200-300₺
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an kulak içi kulaklık kullanıyorum ve çok dandik olduğundan kulağımı ağrıtıyor, aynı zamanda Valorant oynadığım için güzel ses kasmak istiyorum. Sizce bu kulaklık alınır mı? Önereceğiniz başka kulaklıklar var mı? kafam biraz büyük kafamı rahatsız etmeyecek bir kulaklık arıyorum. Bütçem 200-300 arası, 200'e ne kadar yakın o kadar iyi. :D
@Rexie hocam kulaklıktan memnun musunuz? Oyunlarda ses kasabiliyor musunuz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar şu an kulak içi kulaklık kullanıyorum ve çok dandik olduğundan kulağımı ağrıtıyor, aynı zamanda Valorant oynadığım için güzel ses kasmak istiyorum. Sizce bu kulaklık alınır mı? Önereceğiniz başka kulaklıklar var mı? Kafam biraz büyük kafamı rahatsız etmeyecek bir kulaklık arıyorum. Bütçem 200-300 arası, 200'e ne kadar yakın o kadar iyi. :D
@Rexie hocam kulaklıktan memnun musunuz? Oyunlarda ses kasabiliyor musunuz?

Memnunum. Verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum. İncelemesini de yapmıştım. Detayları oradan öğrenebilirsiniz.

Memnunum. Verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum. İncelemesini de yapmıştım. Detayları oradan öğrenebilirsiniz.
Sanırım alacağım. Teşekkür ederim.

Güzel geldi mi?

Evet. Ürünün incelemesini de yaptım.

Güzel geldi mi?

Aldım kanka inceleme paylaştım. Açıkçası ahım şahım bir 7.1 bekleme, zaten bu fiyat aralığında iyi bir 7.1 bulamazsın. Hiç yoktan iyidir orası ayrı. Boyut konusunda, kafan büyükse ve başın ağrımaya meyilli ise tavsiye etmem. Onun dışında ekolayzır ayarlarında hazır bir sürü müzik türü için seçenek var, kendin de kafana göre ayarlayabiliyorsun o yanı iyi. Benim gibi koca kafalı değilsen, başı ağrımaya meyilli biri değilsen giriş seviyesinde alınabilecek bir ürün. Bu arada çok hafif ve esnek bir kulaklık.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı