İnceleme Galax Sonar 02

• Konuyu başlatan Rexie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 69
  • Görüntüleme 13B
Mikrofon kalitesi nasıl acaba?

Yukarıda belirttim. Çok isterseniz de akşam Discord üzerinden kısa bir konuşma yapabiliriz. Böylece daha iyi anlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yukarıda belirttim. Çok isterseniz de akşam Discord üzerinden kısa bir konuşma yapabiliriz. Böylece daha iyi anlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1287267
Hafif bir dip ses olmasına karşın yine de ses net ve anlaşılır ki bu fiyat bandında gayet iyi.

Peki ya gözlükle sıkıntı yaşar mıyım kulaklarımı acıtır mı

Güzel inceleme ayrıca kulaklığın tasarımı çok güzel Beyaz'da ayrı hava katmış.

Kulaklığı bende aldım ve bugün elime ulaştı. İlk deneyimlerin şöyle ki fazla uzun kullanmadım fakat hafif terleme ve hafif bir baş ağrısı yaptı. Ayrıca sesleri dışarıya çok fazla veriyor.

Kulaklığı bende aldım ve bugün elime ulaştı. İlk deneyimlerin şöyle ki fazla uzun kullanmadım fakat hafif terleme ve hafif bir baş ağrısı yaptı. Ayrıca sesleri dışarıya çok fazla veriyor.

Evet dışarıya gerçekten çok fazla ses veriyor. Tabii kulak kafanızdayken takılı olmadığı zamanki kadar ses vermiyor fakat kulaklığı masaya koyup hoparlör niyetine kullandığım zamanlar oluyor.

Evet dışarıya gerçekten çok fazla ses veriyor. Tabii kulak kafanızdayken takılı olmadığı zamanki kadar ses vermiyor fakat kulaklığı masaya koyup hoparlör niyetine kullandığım zamanlar oluyor.
Açıkçası dışarıya ses vermesi benim için çok büyük bir eksi olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir kulaklığı kullanıyorsam kullanma sebebim dışarıya ses gitmemesidir. Eğer dışarıya ses gitmesini isteseydim hoparlör kullanırdım.

Ben aralıksız maksimum 5 saat takılı kullanmıştım. Fakat baş ağrısı yapmadı bende. O yüzden incelemede yapmadı şeklinde yazmıştım. Belki de yapıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…