Galax STL-03 vs MSI Vigor GK30

Bütçe
400

TimorYuan2

Kilopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Konu başlıkta gördüğünüz gibidir. Son karar aşamasına geldim. Gamepower Warlock, overlord gibi klavyeleri de çok düşündüm. Fakat sorun yaşayan çok olduğu için uzak durma kararı aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biri mekanik diğeri membran. Kişisel zevklerinize göre tercih yapsanız daha iyi olabilir.
Görünüş ve ışıklandırma açısından MSI önde gibi geldi. Mekanik hissiyatını fazlasıyla verdiğini iddia ediyor aynı zamanda. Fakat gerçek bir mekanık klavye daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Işıklandırması çok hoş gelmedi gözüme Glaax marka klavyenin. En azından kalite açısından hangisi daha iyi olur?

Görünüş ve ışıklandırma açısından MSI önde gibi geldi. Mekanik hissiyatını fazlasıyla verdiğini iddia ediyor aynı zamanda. Fakat gerçek bir mekanık klavye daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Işıklandırması çok hoş gelmedi gözüme Glaax marka klavyenin. En azından kalite açısından hangisi daha iyi olur?
Galaxın dediğiniz modelini kullanıyorum, gayet güzel hocam. 2-3 ay önce 250 tl gibi komik bi rakama almıştım. Gerçekten f/p ürünü

Işıklandırması nasıl peki? Bu tarz şeyler hoşuma gidiyor.
20220227_011306.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı