Çözüldü Galaxy A30 TWRP menüsünde download klasörü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

huytur

Centipat
Cihazım Galaxy A30'a ROM yükleyecektim ama install bölümüne basınca klasörler değil de bunlar çıkıyor. Geri çıkınca da Samsung Galaxy yazısı yanıp sönüyor. Internal Storage seçili. Micro SD ve OTG yok. Normalde download klasörü çıkarken ilk defa çıkmadı. Resimdeki klasörler boş.

IMG_20231113_231617.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ROM'u tekrar indirmeye başladım o klasöre nasıl atacağım.

TWRP üzerinden "Mount" yazan yere basaıp enable MTP deyin PC otomatik olarak algılar direk sürükle bırak yapın ve bitti ek olarak lütfen silmeyin ROM'u lazım olabiliyor genellikle her Android modlayan bunu unutmayın. Çünkü her an bozulabilir garantisi yoktur bu işin.
Ana dizine gitmişiniz data ya da sd_card olması gerek.

Tam anlamadım hocam klasör olarakmı gerek.

Direkt orada extsdcard değil sdcard yazan yer varsa orada mı boş görünüyor? Başka uyumlu TWRP var mı?

Neresi hocam.

TWRP problemli ise de yapabilir bunu OrangeFox deneyiniz.

Direkt orada extsdcard değil sdcard yazan yer varsa orada mı boş görünüyor? Başka uyumlu TWRP var mı?
Oradan yardımcı olur musunuz olmayacak gibi bu. Sdcard bölümde sadece boş TWRP klasörü var.

Anladım hocam peki video falan varsa atar mısın yapayım ya da anlatırsan telefonda açılmıyor Samsung yazısı gidip geliyor.

Hocam format data yaptınız PC üzerinden attığınız ROM silindi imkan varsa o ZIP dosyalı ROM'u tekrar atıp boş TWRP klasörü olan yere gelir misin gelmesi lazım.

ROM'u tekrar indirmeye başladım o klasöre nasıl atacağım.

TWRP üzerinden "Mount" yazan yere basaıp enable MTP deyin PC otomatik olarak algılar direk sürükle bırak yapın ve bitti ek olarak lütfen silmeyin ROM'u lazım olabiliyor genellikle her Android modlayan bunu unutmayın. Çünkü her an bozulabilir garantisi yoktur bu işin.

Çözüm

1699909101020.png

Burayamı hocam. 2 gündür bununla uğraşıyorum bir daha da atmam sağ olun hocam.

Geri
Yukarı