Galaxy A32 vs A51 vs Redmi Note 10 Pro

Bütçe
3000-3500
Sosyal medya kullanmıyorum. Benim için kasmasın yeterli olur. O zaman Redmi Note 10 Pro'yu alıyorum. Teşekkürler herkese.
Hocam zaten arayüzde sorun yaşamak istemediğinizi düşünerek Mi 11 Lite önerdim. Xiaomi sağ olsun Redmi ve POCO gibi cihazlarında MIUI kaynaklı sorunlar yaratıyor. Mi serisinde bu sorunlarla karşılaşılmıyor.
Sosyal medya kullanmıyorum. Benim için kasmasın yeterli olur. O zaman Redmi Note 10 Pro'yu alıyorum. Teşekkürler herkese.
Hem aynı fiyattılar son baktığımda. Şu an aralarında 100TL olması lazım.

Hocam zaten arayüzde sorun yaşamak istemediğinizi düşünerek Mi 11 Lite önerdim. Xiaomi sağ olsun Redmi ve POCO gibi cihazlarında MIUI kaynaklı sorunlar yaratıyor. Mi serisinde bu sorunlarla karşılaşılmıyor.

Hem aynı fiyattılar son baktığımda. Şu an aralarında 100TL olması lazım.
Evet aralarında 100TL'lik bir fiyat farkı var. Eğer değer ise verebilirim ama çok rahatsız etmezse Redmi Note 10 Pro almayı düşünüyorum. Aslında bahsettiğiniz şeyin ne olduğunu bilmiyorum :D Biraz daha açıklarsanız sevinirim.

Evet aralarında 100TL'lik bir fiyat farkı var. Eğer değer ise verebilirim ama çok rahatsız etmezse Redmi Note 10 Pro almayı düşünüyorum. Aslında bahsettiğiniz şeyin ne olduğunu bilmiyorum :D Biraz daha açıklarsanız sevinirim.
Şöyle anlatayım. Teknoloji şans işi. Dediğim sorunlar siz alınca olmayabilir ya da olabilir. Bu sorunları herkes yaşamıyor çünkü.

Çoğu kullanıcı özellikle POCO X3 serisinden şikayetçi Poco X3 arayüz kasıyor mesela bu konuda MIUI sebepli arayüz kasması olduğundan söz edilmiş. Ayrıca arka plan belleği tutamama gibi hafif sorunları da var.

Bazı kullanıcılar da kamera uygulamasının düzgün çalışmadığını belirtmiş.

Ama benim kuzenimde Redmi Note 8 Pro var ve hiçbir sorunu yok. Teknoloji şans işi Note 10 Pro'da üzmez sizi ama riske atmayalım derseniz Mi 11 Lite alın.
Benim tavsiyem uzun kullanacaksanız Xiaomi almayın, eğer bütçe var ise A52 en iyi seçim olacaktır.
Uzun kullanımı marka değil model etkiliyor. Gidip Redmi Note 9 alırsan uzun kullanamazsın mesela ya da Galaxy A31 alırsan yine uzun kullanamazsın. Uzun kullanımı işlemci performansı etkiliyor.

Şöyle anlatayım. Teknoloji şans işi. Dediğim sorunlar siz alınca olmayabilir ya da olabilir. Bu sorunları herkes yaşamıyor çünkü.

Çoğu kullanıcı özellikle POCO X3 serisinden şikayetçi Poco X3 arayüz kasıyor mesela bu konuda MIUI sebepli arayüz kasması olduğundan söz edilmiş. Ayrıca arka plan belleği tutamama gibi hafif sorunları da var.

Ama benim kuzenimde Redmi Note 8 Pro var ve hiçbir sorunu yok. Teknoloji şans işi Note 10 Pro'da üzmez sizi ama riske atmayalım derseniz Mi 11 Lite alın.

Uzun kullanımı marka değil model etkiliyor. Gidip Redmi Note 9 alırsan uzun kullanamazsın mesela ya da Galaxy A31 alırsan yine uzun kullanamazsın. Uzun kullanımı işlemci performansı etkiliyor.
Tamamdır teşekkürler. Riske atmak istemiyorum o yüzden Mi 11 Lite alacağım.

Ama benim kuzenimde Redmi Note 8 Pro var ve hiçbir sorunu yok. Teknoloji şans işi Note 10 Pro'da üzmez sizi ama riske atmayalım derseniz mi 11 Lite alın.

Arayüz sorunlarını baz alarak uzun kullanamazsın dedim Xiaomi'nin tek sorunsuz serisi mi serisi.
Tamamdır teşekkürler. Riske atmak istemiyorum o yüzden mi 11 Lite alacağım.

Mi serisi sorunsuzdur, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Evet aralarında 100TL'lik bir fiyat farkı var. Eğer değer ise verebilirim ama çok rahatsız etmezse Redmi Note 10 Pro almayı düşünüyorum. Aslında bahsettiğiniz şeyin ne olduğunu bilmiyorum :D biraz daha açıklarsanız sevinirim.

Hocam Xiaomi yazılımı bayağı sorunlu.
Şu an amiral gemisi(üst segment) telefonlardaki işlemciye sahip POCO X3 Pro bile ana menüde, Chrome vb şeylerde kasıyor Xiaomi yazılımı sağ olsun.
Redmi seriside aynı şekilde.
En iyisi mi serisinden bir telefon almanız.

Geri
Yukarı