Elektronik Galaxy A34 9.499 TL

Amazon vergi indirimi sürecinde sınıfta kaldı gibi, umarım Hepsiburada’da iner. A34 çok talep görecek bir model.

Amazon vergi indirimi sürecinde sınıfta kaldı gibi, umarım Hepsiburada'da iner. A34 çok talep görecek bir model.

Maalesef Amazon'da bir sorun yok gsb iletişim hattını aradim onlar da resmi gazetede yayınlandı ama detaylar tam belli değil, başvuru da açık değil duyuruları bekleyin diyor.
Resmi gazetede açıklanan her şeye uyuyor Amazon'daki bu model aslında ama başka bir durum çıkar mi bilemem. Amazon müşteri hizmetleri de bu ihtimale karşı net bir şey söyleyemiyor.

Bence bu telefonda işe yarar ya. Devlet her türlü bu işte karda da saçmalık etmesin. Kardeşime aldırdım sonra madara olmayalım. (Mezun olmadan yapaydı ben normalde de alırdım da şartlar işte)

Arkadaşlar kötü niyetli davranmadan kapsamda olduğunu düşünen arkadaşlar cihazı alsın gerekirse açmasın kutusunu önümüzdeki günlerde duruma göre kapsama girerse hayırlı olsun der kullanırsınız kapsama girmezse ya iade edersiniz en azından amazon da zarar görmez ya da zaten fiyatı güzel diyip yine kullanırsınız.

Bence öğrenciler adına CİMERE istek olarak bulunursak kabul edilme süreci daha kolay olabilir gibi. (3-5 kişi değil öğrenci sonuçta)

Yeni konular

Geri
Yukarı