Galaxy A5 2017 vs iPhone SE vs iPhone 6

Hangisi?

• Samsung Galaxy A5 2017 (359 Euro)

Oy: 8 57,1%
  • Apple iPhone SE (379 Euro)

Oy: 5 35,7%
  • Apple iPhone 6 (444 Euro)

Oy: 1 7,1%

• Oy verenlerin toplamı
    14

Cartman

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç önce bir konu açmıştım ve S7'yi Almanya'dan almaya karar vermiştim fakat gitmeme birkaç gün kala kendisi 480 Euro'dan 540 Euro'ya çıktı. Bu da benim bütçemi zorluyor. Yoksa tatilde sıkıntı çekeceğim maddi açıdan. Şimdi ise seçeneklerim arasında Samsung Galaxy A5 2017 (359 Euro), Apple iPhone SE (379 Euro), Apple iPhone 6 (444 Euro) var. Hangisini tercih etmeliyim eğer farklı bir seçenek varsa.

Lütfen www.saturn.de veya www.telekom.de/unterwegs/smartphones-und-tablets/shop?solo=true veya www.o2online.de/e-shop/handys-ohne-tarif/smartphones-ohne-tarif sitelerinden bakıp var olup olmadığını kontrol ederek tavsiye ediniz. Sizden ricam budur.

Son düzenleyen: Moderatör:
HTC 10 nasıl bir telefon ben kamera açısandan iyi bir telefon istiyorum ve birkaç yıl sonra kasmayacak telefon istiyorum. S3'ün touchwiz'inden sıkıldım, kasıyor, bıktım.

Her şey güzel de 470 Euro birazcık tuzlu gibime geliyor. Tabii ki Türkiye'den daha ucuz. Fakat harcadığımda cebime az para kalacak.

Türkiye'de 1968 liraya mevcut. Kayıt ücretini de eklersek Türkiye'den almak daha ucuza geliyor. 2 yıl garantili üstelik.

HTC 10 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Sağ ol da 1968 TL ucuz bir rakam değil ben S3'ü alırken 1600'e çok diyordum. Şimdi telefonlar 3500-4000 TL gördükçe içim acıyor. Biz niye bu kadar para ödüyoruz. Benim tercihim 1600 ve altı telefonlar almak.

A5'e oy verenler, A5'de OIS yok ki bence alınmaması için büyük bir eksi. Ön kamerası hariç iphone SE ile eşdeğer kalitede.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı