Galaxy A5 2017 vs iPhone SE vs iPhone 6

Hangisi?

• Samsung Galaxy A5 2017 (359 Euro)

Oy: 8 57,1%
  • Apple iPhone SE (379 Euro)

Oy: 5 35,7%
  • Apple iPhone 6 (444 Euro)

Oy: 1 7,1%

• Oy verenlerin toplamı
    14
Evet telefon güzel ama ekranı çok küçük. Sonra pişman olma. Ayrıca 16 GB almasan iyi olur.
32GB'ı 379 Euro. 16GB yok zaten. Küçük ekran o kadar dert değil 4.8" 'den geçeceğim için pek sıkıntı olmaz. Kuzenlerimde 5 ve 5S var, denedim. Güzel oturuyor ele ama Türkçe klavye sıkıntı. Büyük ihtimalle İngilizce klavyede daha çok rahat ederim ve alışırım. Ama A5 2017 çok düşündürdü beni OİS olmadığı için soğuttu beni kendisinden. İndirim varsa 400-500 Euro arasında 6S görürsem onu alabilirim. Bakalım mağazada.

Evet telefon güzel ama ekranı çok küçük. Sonra pişman olma. Ayrıca 16 GB almasan iyi olur.
799 Euro'dan 629 Euro'ya inen Samsung Galaxy S8 64GB da çok cazip geliyor fakat harcarsam 75 Euro elimde kalıyor.

Üstat senin kaç paran var çözemedim. Bana TL olarak verebileceğin maksimum para nedir kuruşuna kadar yazarsan sana telefon önerebileceğim. Çünkü bazı modeller burada daha ucuz.

Yani 400 euro ya da 1600 liran olduğunu varsayarsak önerilerim,

1485 liraya Huawei P9
Huawei P9 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

1099 liraya Xiaomi Mi 5
Xiaomi Mi 5 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

1490 liraya Xiaomi Mi 5s Plus
Xiaomi Mi 5S Plus (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

1449 liraya Samsung C7 Pro
Samsung Galaxy C7 Pro Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Bu telefonlar senin söylediklerinden çok çok iyi modeller. Türkiye´den alıp 2 yıl garantiye sahip olursun ve 150 lira kayıt parası cebinde kalır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı