Galaxy A52 alınır mı?

Neolin

Decapat
Daha fazla  
Önceden konuyu açanlar olmuş ama tekrar açmak istedim. Şu anki bütçem ile A52 almak istiyorum fiyat performans ürünü diyorlar. Herkes iPhone öneriyor ama o biraz pahalıya kaçıyor bütçem olsa düşünmeden iPhone alırım ama şu an A52 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı kullananlar memnun mu?

Önceden konuyu açanlar olmuş ama tekrar açmak istedim. Şu anki bütçem ile A52 almak istiyorum fiyat performans ürünü diyorlar. Herkes iPhone öneriyor ama o biraz pahalıya kaçıyor bütçem olsa düşünmeden iPhone alırım ama şu an A52 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı kullananlar memnun mu?

Bütçeniz ne kadar hocam?

Evet, A52 gerçekten F/P ürünü ve eğer ki oyun odaklı aramıyorsanız en iyi seçenek.

Kendi fiyat bandında alınabilecek en iyi cihazdır kendisi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Ayrıca diğer kişilerin dediği gibi, bütçe yetiyorsa neden iPhone olmasın :D

Kendi fiyat bandında alınabilecek en iyi cihazdır kendisi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Ayrıca diğer kişilerin dediği gibi, bütçe yetiyorsa neden iPhone olmasın :D

Zaten bütçe olsa Samsung düşünmem bile :D ama işte şu anlık zor. O yüzden Samsung'a yöneldim.

Bütçeniz ne kadar hocam?

Evet, A52 gerçekten F/P ürünü ve eğer ki oyun odaklı aramıyorsanız en iyi seçenek.

Yok oyun çerezlik oynarım. Onun dışında iyiyse bir problem yok.

Alınır, güzel telefon.

Tamamdır teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı