Galaxy A52 kasa esniyor

İnternette kime baktıysam hepsi garanti sonucunda eli boş dönmüş, cihaz sorunsuz denilmiş. Bu yüzden garantiye gönderip boşu boşuna telefonsuz kalmak istemiyorum. Çıkacak sonuç belli gibi.

Esneme biraz artmış durumda. Cihazdan çok memnunum gerek performansı gerek sıcaklık değerleri bakımından fakat bu esneme biraz arttığı için endişelerim arttı. Cihazı bedavaya almadık sonuçta 3830 TL para verdim, kimileri için az olabilir benim için fazla para. Bu kadar para verince cihazın kusursuz olmasını istiyor insan.
İadeye pek yanaşacağımı düşünmüyorum cihazdan memnunum bu esnemesi hariç. Ayrıca iade edersem 3830 TL verilecek bana, A52 şu an 4500 TL'lerde.

Servise gidip vermeyin. Kurye ile gönderin telefonu. Benim şu anki 2. A52'mi servise gittim verdim 2 dk inceleyip bir şey yok dediler. Şimdi tekrar kurye ile yollayacağım çünkü orada ayaküstü bakmışlardı. Ben servisten elim boş dönmedim. Eğer size ulaşabileceğim bir e-posta veya sosyal medya hesabı verirseniz servis fişini gösterebilirim.

Hocam o zaman yapılacak pek bir şey yok gibi.
Cihazı kılıfla kullanıyorum. Ne yapacağımı cidden bilemedim. Servise göndersem yüksek ihtimal boşu boşuna göndermiş olucam, telefonsuz kalmış olucam kim bilir kaç gün. Sonucunda zaten bir işlem de yapılmayacak. Değişim olabilir fakat işlemlerin hızlı olması lazım.

Biraz düşünüp karar vermem lazım.
Eğer içi gözükecek kadar esmiyorsa takmayın.
İçi gözükmüyor. Küçücük esneme var fakat eskiden hiç belli olmuyordu artık yakından bakınca belli oluyor. Daha fazla esnerse diye korkuyorum.
Servise gidip vermeyin. Kurye ile gönderin telefonu. Benim şu anki 2. A52'mi servise gittim verdim 2 dk inceleyip bir şey yok dediler. Şimdi tekrar kurye ile yollayacağım çünkü orada ayaküstü bakmışlardı. Ben servisten elim boş dönmedim. Eğer size ulaşabileceğim bir e-posta veya sosyal medya hesabı verirseniz servis fişini gösterebilirim.
Bana Discord üzerinden ulaşabilirsiniz. prime#9009

Cihazı kılıfla kullanıyorum. Ne yapacağımı cidden bilemedim. Servise göndersem yüksek ihtimal boşu boşuna göndermiş olucam, telefonsuz kalmış olucam kim bilir kaç gün. Sonucunda zaten bir işlem de yapılmayacak. Değişim olabilir fakat işlemlerin hızlı olması lazım.

Biraz düşünüp karar vermem lazım.

İçi gözükmüyor. Küçücük esneme var fakat eskiden hiç belli olmuyordu artık yakından bakınca belli oluyor. Daha fazla esnerse diye korkuyorum.

Bana Discord üzerinden ulaşabilirsiniz. prime#9009
İsteği gönderdim. Adım astreas.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesela bu arkadaşınki aşırı derecede esnemiş. Bende bu kadar esneme kesinlikle yok. Sadece ses açma kısma tuşunun o kısımda biraz esneme var. Akşama doğru fotoğraflarını atarım sizde daha iyi anlarsınız.

@Prism hocam bende sizin gibi biliyorum servis birçok kişiye ilk başlarda sorun yok bu cihazda diyordu.

İlk aylarda canınız sıkıldığı için bile iade yapabiliyorsunuz çoğu sitede (Hepsiburada, Trendyol gibi) MediaMarkt nasıl bilmiyorum.

İade etmem dediğiniz için sanırım tek yapılabilecek şey servise vermek ama ondanda ne olacağı belli değil gibi.

@Prism hocam bende sizin gibi biliyorum servis birçok kişiye ilk başlarda sorun yok bu cihazda diyordu.

İlk aylarda canınız sıkıldığı için bile iade yapabiliyorsunuz çoğu sitede (Hepsiburada, Trendyol gibi) MediaMarkt nasıl bilmiyorum.

İade etmem dediğiniz için sanırım tek yapılabilecek şey servise vermek ama ondanda ne olacağı belli değil gibi.
Ürünü Gittigidiyor üzerinden aldım. Satıcısı Media Markt idi.
İade etmek istemiyorum çünkü cihazdan genel olarak memnunum ve iade edersem zararda olmuş olucam. Şu anda en düşük A52 fiyatı 4500 civarı. Değişimi kabul edebilirim.
Sarı forumdaki bir arkadaş telefonu bir gece telefon tutacağına kıstırıp beklettiğini ve sonrasında sorununun kalmadığını söylemiş. Sizce ben de yapayım mı?

Son düzenleme:
Ürünü GittiGidiyor üzerinden aldım. Satıcısı MediaMarkt idi.
İade etmek istemiyorum çünkü cihazdan genel olarak memnunum ve iade edersem zararda olmuş olacağım. Şu anda en düşük A52 fiyatı 4500 civarı. Değişimi kabul edebilirim.
Sarı forumdaki bir arkadaş telefonu bir gece telefon tutacağına kıstırıp beklettiğini ve sonrasında sorununun kalmadığını söylemiş. Sizce ben de yapayım mı?

Hocam gerçekten bilemiyorum ama komik bir çözümmüş gerçekten :D
deneyebilirsiniz cihaza bir zarar gelmez diye düşünüyorsanız.

@HaWlI KuLlANIcI @Elan Morin Tedronai @Shenzhenn şöyle bir açıklık var ses açma kısma düğmesinin orada. Fotodan gözükmüyor net olarak sanırım ama, maalesef kötü bir telefondan çektim resimleri. Sorun yaratacak düzeyde mi sizce?

IMG-20210824-WA0010.jpg
IMG-20210824-WA0009.jpg
IMG-20210824-WA0008.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı