Galaxy A52 kasa esniyor

@HaWlI KuLlANIcI @Elan Morin Tedronai @Shenzhenn şöyle bir açıklık var ses açma kısma düğmesinin orada. Fotodan gözükmüyor net olarak sanırım ama, maalesef kötü bir telefondan çektim resimleri. Sorun yaratacak düzeyde mi sizce?Eki Görüntüle 1147233Eki Görüntüle 1147234Eki Görüntüle 1147239
Fotoda gram belli olmuyor hocam :D
Ama bu kadar az ise sorun olmaz gibime geliyor fakat değişim talep etmekte fayda var.
Ayıplı ürün sonuçta.

Fotoda gram belli olmuyor hocam :D
Ama bu kadar az ise sorun olmaz gibime geliyor fakat değişim talep etmekte fayda var.
Ayıplı ürün sonuçta.
Sorun olmazsa değişim talep etmeyi düşünmüyorum. Sosyalden bir arkadaş bu olaydan dolayı değişim yapmış fakat yeni gelen cihaz çok daha kötü sorunlara sahipmiş, arka kameranın kapağı yerinden oynuyormuş, çerçeveden sesler geliyormuş falan. Ben telefonumdan memnunum bu esnemesi hariç. Dediğim gibi az bir esneme var. Büyürse eğer değişim isterim artık mecburen.
@Elan Morin Tedronai Ayrıca işaretlediğim bölgeye yakınlaştırarak bakabilirsiniz. Siyah bir açıklık var. Belli oluyor biraz.
IMG-20210824-WA0008.jpg

Sorun olmazsa değişim talep etmeyi düşünmüyorum. Sosyalden bir arkadaş bu olaydan dolayı değişim yapmış fakat yeni gelen cihaz çok daha kötü sorunlara sahipmiş, arka kameranın kapağı yerinden oynuyormuş, çerçeveden sesler geliyormuş falan. Ben telefonumdan memnunum bu esnemesi hariç. Dediğim gibi az bir esneme var. Büyürse eğer değişim isterim artık mecburen.
@Elan Morin Tedronai ayrıca işaretlediğim bölgeye yakınlaştırarak bakabilirsiniz. Siyah bir açıklık var. Belli oluyor biraz.Eki Görüntüle 1147267

Hocam sizinde dediğiniz gibi bu sorun gitgide büyümüş.
İleride de aynı şey olabilir.
Bence ne olur ne olmaz değişim talep edin ya da servise gönderin.

Hocam sizinde dediğiniz gibi bu sorun gitgide büyümüş.
İleride de aynı şey olabilir.
Bence ne olur ne olmaz değişim talep edin ya da servise gönderin.
2 hafta sonra üniversite için şehir değiştireceğim. Şu anda bulunduğum konumda Samsung yetkili servis merkezi yokmuş, gideceğim şehirde var. Gittikten sonra orada yetkili servise gidip değişim talep edeceğim. Onarım istemiyorum direkt 0 cihaz yollasınlar. Benden kaynaklı bir sorun değil sonuçta. Umarım değişim olur da yeni telefonda bu sorunu hiç yaşamam.

Benim telefonu ilk aldıgımda sol çerçevisinden cıt sesi geliyordu. 2 hafta oldu kılıfla kullanıyorum. Kılıfla hicbirşey hissedmiyorum cıt sesinden. Sizce değistirmem gerek mi ?( kullanısı hiçbir sekilde etkilemiyor.)

Benim telefonu ilk aldıgımda sol çerçevisinden cıt sesi geliyordu. 2 hafta oldu kılıfla kullanıyorum. Kılıfla hiçbir şey hissedmiyorum cıt sesinden. Sizce değistirmem gerek mi?( kullanısı hiçbir sekilde etkilemiyor.)

Hocam gitgide artabilir bu sorun.
Bir de bildiğim kadarıyla bu sorun su ve toza karşı korumasına zarar veriyor, pek bir anlamı kalmıyor korumanın.

Herkese merhaba. Cihazı 2 aya yakındır kullanıyorum. İlk aldığımda bu kasa esneme hiç yoktu (veya ben fark etmemiştim). Şu anda baktığımda ses açma kapama kısmının bulunduğu kısımda sanırım A4 kağıdının inceliği kadar esneme payı var. Ayrıca kasanın belli bir bölümüne hafif dokunup bırakınca çıt çıt sesi çıkıyor, o esnemeden kaynaklı sanırım. Ne yapmam gerekli? Ciddi bir sorun teşkil eder mi bu? Cihazdan aşırı memnunum fakat bu sorun kafamda soru işaretleri bıraktırdı. Assembled in turkey yazan cihazlarda varmış genellikle bu sorun (benimki de öyle, bir telefon birleştirmeyi bile yapamıyoruz sanırım). Garantiye gönderenler eli boş dönmüşler diye gördüm. Birisi garantiden eli boş dönünce cihazı satın aldığı yere (MediaMarkt) götürmüş. Orada ise stoklarında A52 olmadığından S20 ile değişim önermişler.

Ben de GittiGidiyor'dan aldım telefonu fakat satıcısı Media markttı. Sizce bu esneme sorun teşkil eder mi? Garanti ile veya MediaMarkt ile iletişime geçmeli miyim? Ayrıca MediaMarkt ile görüşsem bile kabul etmeme imkanları var mı? Sonuçta telefonu alalı 2 ay oluyor. Esneme giderek arttı. 1 hafta önce aşırı derecede küçük bir esneme vardı, zor belli oluyordu. Şu an ise belli oluyor.

@Shenzhenn @HaWlI KuLlANIcI

Merhaba konu ile biraz alakasız ama bende A52 almayı düşünüyorum assembled in turkey yazısı nerede yazıyor söylerseniz cihazı almadan önce bende dikkat ederim.

Merhaba konu ile biraz alakasız ama bende A52 almayı düşünüyorum assembled in turkey yazısı nerede yazıyor söylerseniz cihazı almadan önce bende dikkat ederim.
Telefon kutusunda imei nolarının olduğu kısımda yazıyor.
Şu anlık telefonu kılıfla kullanıyorum ve esneme büyük oranda gitti, hala çok azıcık olsa da.

Son durum ne hocam. Aynı sorun benim telefonumda da var. Sol üst köşede açılma var hafif. Kağıt giriyor çok rahat. Ama diğer köşelerde böyle bir sorun yok. Garantiye göndermeyi düşünüyorum. Siz ne yaptınız?

Son durum ne hocam. Aynı sorun benim telefonumda da var. Sol üst köşede açılma var hafif. Kağıt giriyor çok rahat. Ama diğer köşelerde böyle bir sorun yok. Garantiye göndermeyi düşünüyorum. Siz ne yaptınız?
Telefonu kılıfla kullanıyorum hocam, garantiye göndermedim. Hem garantiye gönderecek vaktim yok hem de göndersem bile telefonsuz kalamam işlerim gereği. Yedek telefon bile verseler verilerimi vs ona yüklemek zaten eziyet olacaktır.

Bende sağ üst köşede var sadece bu arada, ses açma kapama tuşlarının orada hemen.

Kılıfla kullandığımdan beri o esneme küçülmüş durumda, detaylıca bakmadan gözükmüyor, kağıt girecek derecede değil artık. Ayrıca eskiden (büyük ihtimal bu esnemeden kaynaklıydı) kameranın hemen altına dokununca çıt çıt diye ses çıkardı. Şu an esneme azaldığı için sanırım denediğimde ses çıkmıyor.

Geri
Yukarı