Galaxy A52 kasa esniyor

Dostum son durum olaran telefonun ne alemde? Benim de A52 cihazım var ve güç tuşunun altındaki kısım sağa sola oynuyor onun dışında esneme yok. Zaten şu an kullandığım kılıf çok kalın şu an hissetmiyorum ama ileride sorun olur mu diye korkmuyorum değil.
Cihazı gönderdim para iadesi istedim kabul edildi. Aynı cihazı daha uyguna buldum ve tekrar aldım şu an bir sıkıntısı yok.

Bu zamanda iade cok sıkıntı dostum fiyatı arttı maalesef.
evet ben denk geldi ucuz görünce tekrar aldım daha ucuza almış oldum. Sorunsuz geldi cihaz kasası çerçevesi falan da sıkıntısızdı. Ekrana cam taktırmak için telefoncuya gittim maalesef camı çizmiş. Yaptığı işçilik içime kurt düşürmüştü. Eve gelince söktüm baktım maalesef camım çizilmiş. Gidip bir şey desen yapmadım der geçer.

Evet ben denk geldi ucuz görünce tekrar aldım daha ucuza almış oldum. Sorunsuz geldi cihaz kasası çerçevesi falan da sıkıntısızdı. Ekrana cam taktırmak için telefoncuya gittim maalesef camı çizmiş. Yaptığı işçilik içime kurt düşürmüştü. Eve gelince söktüm baktım maalesef camım çizilmiş. Gidip bir şey desen yapmadım der geçer.

Geçmiş olsun. Aslında bu kadar değerli olmayan şeylere ekonomik durum sayesinde tonca para veriyoruz ve en ufak hasarda içimiz yanıyor. Umarım en yakın sürede bu fiyatlar alçalır.

Geçmiş olsun. Aslında bu kadar değerli olmayan şeylere ekonomik durum sayesinde tonca para veriyoruz ve en ufak hasarda içimiz yanıyor. Umarım en yakın sürede bu fiyatlar alçalır.
Evet asıl sıkıntı bu. Ekonomik olarak alım gücümüz çok düşük olduğu için ufacık hasar canını sıkabiliyor insanın. Gerçekten üzüldüm çizilmesine. Çizilmemesi için taktırdığım camı taktırırken çizilmesi de ekstra can sıkıcı bir durum. Bu kadar kolay çizilmesi de beni çok şaşırttı. Maket bıçağı sürtüyorlar sıkıntı olmuyor.

Evet asıl sıkıntı bu. Ekonomik olarak alım gücümüz çok düşük olduğu için ufacık hasar canını sıkabiliyor insanın. Gerçekten üzüldüm çizilmesine. Çizilmemesi için taktırdığım camı taktırırken çizilmesi de ekstra can sıkıcı bir durum. Bu kadar kolay çizilmesi de beni çok şaşırttı. Maket bıçağı sürtüyorlar sıkıntı olmuyor.
asetofenon hocam iade süreci kaç gün sürdü acaba. Bana da iade yapılacak ama kaç gündür maalesef ücret yatmadı. @CyberTigin ?

Asetofenon hocam iade süreci kaç gün sürdü acaba. Bana da iade yapılacak ama kaç gündür maalesef ücret yatmadı. @CyberTigin?

Aynı durumdan şikayetçiyim hala param yatmadı 1 ay oldu göndereli. Ürünü bana tekrar göndermişler arayıp durumu izah ettim IBAN verdim dedim 2 hafta çabaladım derdimi anlatıp ilgilenen kişiye ulaşmak için en son bu salı yanlışlık olmuş para ideniz en kısa sürede yapılacak diye aradılar. Hala bekliyorum paramı.

A52 kullanıyorum yan kasadaki esnemeden dolayı cihaz yine de sudan etkilenmiyor. Bizzat 2 sefer suya soktum. Yan çerçeveden sonra özel silikon yapılmış.

Aynı durumdan şikayetçiyim hala param yatmadı 1 ay oldu göndereli. Ürünü bana tekrar göndermişler arayıp durumu izah ettim IBAN verdim dedim 2 hafta çabaladım derdimi anlatıp ilgilenen kişiye ulaşmak için en son bu salı yanlışlık olmuş para ideniz en kısa sürede yapılacak diye aradılar. Hala bekliyorum paramı.

Hala yatmadı param bekliyorum.
Hala yatmadı param bekliyorum.

Utanmadan hala dönüş sağlamıyorlar. Defalarca aradım kayıt oluşturdum ilgili ekip dönmüyor. Paramın değer kaybı %70e dayandı. Resmen paramı 1 aydır rehin tutuyorlar. IBAN verdiğim tarih 17 Kasım bugün 20 Aralık. Parayı vermemek için 40 takla attılar resmen. 444 77 11'i arıyorum üst birime ilettik dönüş sağlanacak deniyor. Dönüş yapılmıyor. Paramı istiyorum diyorum, evet çok üzüldük duruma, ilgili ekibe ilettim dönüş sağlanacak diyorlar. Dönüş falan yok ortada. Samsung Global falan varsa bizzat şikayetçi olacağım bu görüştüğüm ve ilgilenen kişiler hakkında. Kesinlikle bulaşmayın resmen rezillik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı