Galaxy A52 vs Redmi Note 10 Pro vs Mi 11 Lite

CapSef

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi bu üç telefon arasında kaldım.

Samsung Galaxy A52.
Redmi Note 10 Pro - 6 GB.
Mi 11 Lite - 6 GB.

Oyun oynayan birisi değilim. Kamerası iyi olsun istiyorum ve ekran, batarya falan tabii ki. Aklımda S20 FE var fakat onun tuzlu kaçma ihtimali var o yüzden bu üç telefon arasından siz hangisini alırdınız?

Aklınızda 5000'e kadar önerebileceğiniz başka telefon varsa bekliyorum ama S20 FE fiyatına yaklaşmadan tabii ki yoksa onu alırım.

Ben de 1 haftadır bu cihazlar arasında arada kalmıştım. Ama son kararımı verdim. 10 dakika içinde mi 11 lite sipariş ediyorum dostum. Bence en iyileri o.

Samsung Galaxy a52.
Mi 11 Lite - 6 GB.

Oyun oynayan birisi değilim. Kamerası iyi olsun istiyorum ve ekran, batarya falan tabii ki. Aklımda S20 FE var fakat onun tuzlu kaçma ihtimali var o yüzden bu üç telefon arasından siz hangisini alırdınız?

Aklınızda 5000'e kadar önerebileceğiniz başka telefon varsa bekliyorum ama S20 FE fiyatına yaklaşmadan tabii ki yoksa onu alırım.

S20 FE al geç bayağı iyi kamera olsun işlemci olsun. O paraya değer.

Samsung Galaxy A52.
Mi 11 Lite - 6 GB.

A52 video konusunda daha iyi, fotoğraf olarak üçü yakın ama A52 birazcık daha iyi ancak özçekim konusunda A52 önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı