Redmi Note 10 Pro vs Galaxy A52

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selamlar. Annemin kullanımı için alacağız. En önemli faktörler kaliteli bir kamera, uzun süre götüren batarya ve hafıza. Basit bir arayüzü olursa iyi olur. En azından 2 yıl götürmesi lazım. Çıkabileceğim en yüksek bütçe 4200 TL civarı. Bu bütçede aklıma Note 10 Pro ve A52 geldi. MIUI sanırım biraz sıkıntılıymış. Emin olamadım bu yüzden. Bu bütçede hangisi alınır? Daha iyi bir telefon var mıdır?

Bir eksisi var mıdır A52'nin? İşlemcisi pek iyi gibi gelmedi. Sorun çıkarır mı?
İşlemcisi bir eksi, bu doğrudur. Ancak annenizin Note 10 Pro ile A52'nin performansları arasında fark edeceği bir şey yok. Dediğiniz süre için de hayli hayli yetecek bir işlemci 720G. Güçlü işlemci var diye Note 10 Pro alıp da sinir bozucu yazılımsal hatalarla uğraşmak isteyemeyceksinizdir. En azından PUBG gibi oyunlar oynanmadığı sürece -ki annenizden söz ediyoruz, ihtiyacı olan şey basit, sade ve stabil bir arabirim- Note 10 Pro önermiyorum.

İşlemcisi bir eksi, bu doğrudur. Ancak annenizin Note 10 Pro ile A52'nin performansları arasında fark edeceği bir şey yok. Dediğiniz süre için de hayli hayli yetecek bir işlemci 720G. Güçlü işlemci var diye Note 10 Pro alıp da sinir bozucu yazılımsal hatalarla uğraşmak isteyemeyceksinizdir. En azından PUBG gibi oyunlar oynanmadığı sürece -ki annenizden söz ediyoruz, ihtiyacı olan şey basit, sade ve stabil bir arabirim- Note 10 Pro önermiyorum.
Teşekkür ederim. Aklımda zaten A52 vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı