Redmi Note 10 Pro vs Samsung Galaxy A52

Batarya ve şarj etme hızı:
Kamera:
Ekran:
Yazılım:
Malzeme kalitesi:
Olarak hangisinin daha iyi olduğunu biliyorsanız yazabilir misiniz?

Hızlı şarj bakımından Note 10 Pro daha üstün. A52 25W destekliyordu sanırım. Kutusundan 15W çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Ekran olarak ise birisi süper AMOLED birisi 120Hz. Bana soracak olursanız ben 90 ile 120 FPS'in farkını çok hissetmemiştim.

Kamera olarak A52 çok daha iyi bir cihaz.

Yazılım olarak da çok çok daha iyi bir cihaz. Güncelleme desteği olarak da Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak.

Malzeme kalitesi olarak Note 10 Pro arka kapağı cam, A52'nin ise plastik. Kılıf takmazsaniz Note 10 Pro burada çok daha önde.

Bana soracak olursanız A52 çok daha iyi bir tercih olur. Sadece yazılım bile Note 10 Pro yerine A52 almak için sebep.

Ekran, batarya, hızlı şarj, malzeme kalitesi olarak Note 10 Pro daha iyi. Yazılım ve kamera olarak A52 daha iyi. Donanımları benzer. A52 modelinin RAM avantajı da var. Buradaki model direkt 8 GB RAM ile satılıyor, Note 10 Pro modelinin buradaki modeli 6 GB RAM ile geliyor, diğer RAM seçeneği de mevcut.

Hızlı şarj bakımından Note 10 Pro daha üstün. A52 25W destekliyordu sanırım. Kutusundan 15W çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Ekran olarak ise birisi süper AMOLED birisi 120Hz. Bana soracak olursanız ben 90 ile 120 FPS'in farkını çok hissetmemiştim.

Kamera olarak A52 çok daha iyi bir cihaz.

Yazılım olarak da çok çok daha iyi bir cihaz. Güncelleme desteği olarak da Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak.

Malzeme kalitesi olarak Note 10 Pro arka kapağı cam, A52'nin ise plastik. Kılıf takmazsaniz Note 10 Pro burada çok daha önde.

Bana soracak olursanız A52 çok daha iyi bir tercih olur. Sadece yazılım bile Note 10 Pro yerine A52 almak için sebep.

Note 10 Pro yazılım desteği kaç yıl?
Kılıf takacaksam arkasındaki malzeme etkiler mi?
Şarj hızı çok belirgin düzeyde mi fark olarak?

Note 10 Pro yazılım desteği kaç yıl?
Kılıf takacaksam arkasındaki malzeme etkiler mi?
Şarj hızı çok belirgin düzeyde mi fark olarak?

Bir fikrim yok hocam.

Kılıf takacaksanız Note 10 Pro'nun cam olması görüntü olarak pek etkilemez.

Şarj hızı belirgin düzeyde.
Özellikle kutudakini kullanacaksanız çok belirgin olur.

Geri
Yukarı