Galaxy A53 5G telefona Turkcell 5G desteği yok diyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet, şimdi ben 3 ay önce A53 5G aldım sonra 5G'yi aktif etmek istedim ve Turkcell'e 5G mesajı attım fakat 5G desteği olmadığını söylediler. Telefonun özelliklerinde 5G bağlantı var ama nereden açabileceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız güzel olur.

5G altyapısı pilot illerde destekliyor ve muhtemelen SIM kartında uyumlu olması lazım. Bunun için Turkcell mağazasına gidip sormanız daha iyi olur. Bir de cihazların uyumluluğunu desteklemesi lazım.(Cihazda olsa bile Operatörler bazı cihazları eklemekte zorlanıyorlar yan yatmaktan)

Evet, şimdi ben 3 ay önce A53 5G aldım sonra 5G'yi aktif etmek istedim ve Turkcell'e 5G mesajı attım fakat 5G desteği olmadığını söylediler. Telefonun özelliklerinde 5G bağlantı var ama nereden açabileceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız güzel olur.
5G daha çok az bir yerde var Türkiye'de. Aynı zamanda büyük ihtimalle simkartınız da desteklemiyor ve değiştirmeniz gerekiyordur. 3g'den 4g'e öyle geçtik çünkü. İstanbulda ataşehir taraflarında falan var.

Türkiye'de 5G yok.

Gelir herhalde bir 5-10 yıla 🤣

5G altyapısı pilot illerde destekliyor ve muhtemelen SIM kartında uyumlu olması lazım. Bunun için Turkcell mağazasına gidip sormanız daha iyi olur. Bir de cihazların uyumluluğunu desteklemesi lazım.(cihazda olsa bile operatörler bazı cihazları eklemekte zorlanıyorlar yan yatmaktan)

Turkcell'in sitesinde 5G desteği bulunuyor cihazın. Muhtemelen ya bulunduğum yerde yok ya da SIM kart desteklemiyor cevaplarınız için çok teşekkürler iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı