Çözüldü Galaxy A7 hiçbir uygulama acik degilken bile bir uygulamadan ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mami2m

Centipat
Daha fazla  
Telefonum Samsung Galaxy A7 2016 telefon da tum uygulamalar kapali olmasina rağmen ses geliyor. Yeniden baslatinca gidiyor ama yine aynisi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Size kezin çözümüm şudur, Samsung resmi yetkili servislerinden birine gidin. İstanbul'da iseniz Kadıköy, Şişli, Sancaktepe ya da Bakırköy şubelerinden herhangi birine gidin. Yazılımımı sildirip baştan kurdurmak istiyorum diyin. 100 TL bir ücreti var. Kesin çözüm olur hem de cihazınızda eski yazılımlardan kalan yazılım hataları varsa silinmiş olur. Odin vs. kullanmayı biliyorsanız daha iyi olur ücret vermezsiniz ama her şeyden önce bi fabrika ayarlarına dönün verilerinizi yedekleyip.
Hocam ses VPN'den geliyormus, sildim düzeldi.
Sanki Instagram da bir video acik kalmis gibi.
Size kezin çözümüm şudur, Samsung resmi yetkili servislerinden birine gidin. İstanbul'da iseniz Kadıköy, Şişli, Sancaktepe ya da Bakırköy şubelerinden herhangi birine gidin. Yazılımımı sildirip baştan kurdurmak istiyorum diyin. 100 TL bir ücreti var. Kesin çözüm olur hem de cihazınızda eski yazılımlardan kalan yazılım hataları varsa silinmiş olur. Odin vs. kullanmayı biliyorsanız daha iyi olur ücret vermezsiniz ama her şeyden önce bi fabrika ayarlarına dönün verilerinizi yedekleyip.

Hocam ses VPN'den geliyormus, sildim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı