Galaxy Ace Plus S-7500 Odin Bağlantısı

WhiteBird99

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonuma stock rom yükleyecektim fakat telefonu download moda alıp bilgisayara bağlayınca odin görmüyor ve ekranda da usb_read() transaction failed odin: opps! diye hata veriyor. Telefonum Galaxy Ace Plus S-7500 nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. (Driverleri sil tekrar yükle vb. yöntemleri denedim işe yaramıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
WhiteBird99 adlı hesabım ceza almış neden bilmiyorum o yüzden bu hesaptan yazıyorum. Bu arada download mod da iken mi Aygıt Yöneticisinin ekran görüntüsünü koyayım yoksa normal halde bağlı iken mi ? Bu arada normalde görüyor cihazı ama download mod da görmüyor.

Nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde telefonu gördü odin ama şimdi de samsung yazısında kalıyor telefon. İki farklı rom denedim yine olmadı. Lütfen yardım eder misiniz ?

Telefona stock romu anlatılan biçimde yükledim ama telefon açılırken SAMSUNG yazısının ardından normalde kurulum ekranına geçmesi lazım ama bende tekrar Samsung animasyonunu oynatıyor ve bu sürekli böyle devam ediyor. Bu arada recovery menüsünden kastınız root atılınca olan menü ki o da stock romu yükleyince gitmiyor muydu ?

Gitmiyormuş telefonu sıfırladım ve düzeldi. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Telefonu sıfırladım recovery menüsünden ve sorun halloldu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı