Galaxy Buds 2 alınır mı?

Çift cihaz desteği olan kulaklıklarda herhangi bir seçim yapmadan hangisinden içerik oynatılıyorsa otomatik olarak geçiyor. Bu çift cihaz özelliği Buds 2'de yoktu Windows için (Win11'de belki?). Android diğer Samsung saat, tablet, telefon arasında olması gerekiyor tabii ki.

Fiyat olarak kesinlikle hak ediyor. Türkiyede Samsung ciddi bir özel fiyatlandırma yapıyor, özellikle diğer satıcılara kıyasla fiyatlar uygun. Ben kasım indirimlerinde Hepsiburadadan Euro 9 iken 750-800 TL'ye almıştım, bugün 85-90 Euroya Avrupada satılan bu kulaklık 1100 TL'ye hâlâ alınabiliyor. Örnek olması açısından şu an kullandığım Anker Soundcore Liberty 3 Pro kulaklık normalde Buds 2'den %30 civarı pahalı iken Türkiyede neredeyse 3 katı fiyata satılıyor. Buds 2'nin fiyat performansından şüpheniz olmasın.
Hocam bu ürün kablolu kulaklıklarla karşılaştırıldığında neye denk oluyor yaklaşık? Birkaç model paylaşabilir misiniz?

Hocam bu ürün kablolu kulaklıklarla karşılaştırıldığında neye denk oluyor yaklaşık? Birkaç model paylaşabilir misiniz?
Uzun zamandır kablolu kulakiçi bir kulaklık kullanmadım yorum yapamam hocam, çok da bir deneyimim yok ama yılların CX300S'i 1000 liraya gelmiş, Buds 2'ye kıyasla aman aman bir ses kalitesi yoktu.

Aynı fiyatlara muhtemelen %100 müzik başarımı için daha iyi kulaklıklar olabilir ama genel olarak bütün özellikleri bakımından en az 7-8/10 alabilecek orta-üst segment civarı, memnun edecek garanti bir kulaklık. Üretim amacı da bu zaten.
Ama bu yorumumu baz alabilirsiniz, bu kulaklık all arounder bir cihaz. Müzik başarımı en merkezde olan bir kulaklık olmadığı için diğer özelliklerini bir kenara bırakmadan kıyaslama yapılmalı.

Bende buds2 var kesinlikle alınabilir bir kulaklık fakat orta boy kulaklık slikonlarının ikisi de yırtıldı. Alacaksanız slikonun tam kıvrım yerine dikkat edin oradan yırtılıyor. Peki yırtıldı diyelim ne yapacağız? Samsung desteği de aradım kaç kere mail de attım (bulunduğum şehirde servis yok) Samsung foruma da yazdım fakat ilgilenen kimse yok. Ulan 2 cent bile tutmayacak bir maliyetteki slikonu bulamıyoruz. Alternatif desek eskiden JBL kulak içi kulaklığımda denediğim slikonlar resmen ben kanser ve alerji yapıyorum diye bağırıyordu kulak gibi bir organımda kullanmak istemedim ve zaten bluetooth kulaklık olduğu için slikonu standart boyda da değil. Bu problemi fiyatına göre alınabilir zaten bu fiyatta başka ne kadar alternatif var ki? Başka gürültü engelleyici kulaklık kullanmadığım için bilemeyeceğim fakat otobüse bindiğimde sürekli olan motor sesini direkt yok ediyor konuşmaları slikonlu kulaklık olduğu için zaten gürültü engelleyici kapalı da olsa ergonomisinden dolayı normal kulaklıklara göre daha fazla kesiyor ancak masaya vurunca çıkan tak tuk tarzı sesleri kesemiyor ki tüm kulaklıklarda böyle sanırım teknoloji gereği. Ses kalitesi zaten muazzam çok üst düzey kulaklıklar kullanmadım JBL'in 2 sene önce 100 TL bandında olan giriş seviyesi kulaklığım vardı o bana iyi geliyordu fakat bu kulaklığı taktığımda anladım ki ben hayatımda kulaklık kullanmamışım bir daha o kulaklığı takamam mesela kulağıma.

Bende buds2 var kesinlikle alınabilir bir kulaklık fakat orta boy kulaklık slikonlarının ikisi de yırtıldı. Alacaksanız slikonun tam kıvrım yerine dikkat edin oradan yırtılıyor. Peki yırtıldı diyelim ne yapacağız? Samsung desteği de aradım kaç kere mail de attım (bulunduğum şehirde servis yok) Samsung foruma da yazdım fakat ilgilenen kimse yok. Ulan 2 cent bile tutmayacak bir maliyetteki slikonu bulamıyoruz. Alternatif desek eskiden JBL kulak içi kulaklığımda denediğim slikonlar resmen ben kanser ve alerji yapıyorum diye bağırıyordu kulak gibi bir organımda kullanmak istemedim ve zaten bluetooth kulaklık olduğu için slikonu standart boyda da değil. Bu problemi fiyatına göre alınabilir zaten bu fiyatta başka ne kadar alternatif var ki? Başka gürültü engelleyici kulaklık kullanmadığım için bilemeyeceğim fakat otobüse bindiğimde sürekli olan motor sesini direkt yok ediyor konuşmaları slikonlu kulaklık olduğu için zaten gürültü engelleyici kapalı da olsa ergonomisinden dolayı normal kulaklıklara göre daha fazla kesiyor ancak masaya vurunca çıkan tak tuk tarzı sesleri kesemiyor ki tüm kulaklıklarda böyle sanırım teknoloji gereği. Ses kalitesi zaten muazzam çok üst düzey kulaklıklar kullanmadım JBL'in 2 sene önce 100 TL bandında olan giriş seviyesi kulaklığım vardı o bana iyi geliyordu fakat bu kulaklığı taktığımda anladım ki ben hayatımda kulaklık kullanmamışım bir daha o kulaklığı takamam mesela kulağıma.
Hocam kulaklığı bugün teslim aldım. Eski kulaklığım Haylou GT1 idi. Yani nasıl desem benim kulağım veya müzikten, kulaklıktan anlama seviyemi bilmiyorum ancak bana aman aman bir fark hissettirmedi. Zaten alma sebebim hızlı bağlantı, eskiye göre iyi batarya süresi, kaliteli mikrofon ve Samsung ekosistemini tamamlamaktı. Telefon sebepli olabilir mi acaba Galaxy S7 kullanıyorum.

Hocam kulaklığı bugün teslim aldım. Eski kulaklığım Haylou GT1 idi. Yani nasıl desem benim kulağım veya müzikten, kulaklıktan anlama seviyemi bilmiyorum ancak bana aman aman bir fark hissettirmedi. Zaten alma sebebim hızlı bağlantı, eskiye göre iyi batarya süresi, kaliteli mikrofon ve Samsung ekosistemini tamamlamaktı. Telefon sebepli olabilir mi acaba Galaxy S7 kullanıyorum.
Hocam ben de telefon kaynaklı ses farklılıkları olduğunu bir yerde okuduğumu anımsıyorum. S9 Plus cihazı var elimde ONE Uİ ekosistemi olduğu için kulaklıkla uyumluluğu daha fazla olabilir ses kalitesi vesayre. Bu göreceli bir kavram belki de 5 bin liralık bir ürün kullansam kötü de gelebilirdi ama benim için bu kulaklık hayatıma göre en iyisi. Ek olarak şunu söyleyeyim kulaklığınızın ne seviye olduğunu bilmiyorum fakat bu seviyeden sonra bence çok büyük farklılıklar olmaz en büyük fark çin malı ya da çok ucuz kulaklıklardan sonra buna geçmek ben o farkı gördüm. En büyük ihtimal yüksek fiyatlı olup kötü çıkması ama belirli bir çıtayı aşmışsa çok çok büyük farklılıklar olacağını sanmıyorum

Kulaklığu çıkarınca oynatılan medyanın otomatik durması özelliği yok sanırım bu modelde. Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Kulaklığu çıkarınca oynatılan medyanın otomatik durması özelliği yok sanırım bu modelde. Bu konuda bilgisi olan var mıdır?
Hocam kulaklık aldınız mı? Aldıysanız ne aldınız ve memnun musunuz?
Jabra Elit 2 yada 3 , JBL ve Samsung Buds 2 arasında kaldım. Max 1600-1700 TL olacak şekilde kulaklık arıyorum.
Genel kullanım müzik için olacak.
Varsa yorumlarınız alırım.

Hocam kulaklık aldınız mı? Aldıysanız ne aldınız ve memnun musunuz?
Jabra Elit 2 yada 3 , JBL ve Samsung Buds 2 arasında kaldım. Max 1600-1700 TL olacak şekilde kulaklık arıyorum.
Genel kullanım müzik için olacak.
Varsa yorumlarınız alırım.
Hocam aldım. Açık söyleyeyim Haylou GT1 sonrası beni aşırı farklı hissettirmedi. Tabii ki her şeyi daha iyi ama öyle aman aman bir şey hissedemedim. Zaten alma sebebim iyi bir mikrofon performansı ve Galaxy ürünleri ile rahat bağlantı sağlama idi. O yüzden memnunum.

Fiyat olarak Hepsiburada 1139 TL güncel olarak. Diğer modeller hakkında bilgim yok. Ek olarak Apple müzik ile kayıpsız ve Dolby Atmos seçeneği ile fark edilir bir ses yüksekliği, kalite artışı mümkün. Bunun dışında Samsung telefon ve saatle her şeyi anlık uyumlu çalışıyor.

Hocam aldım. Açık söyleyeyim Haylou GT1 sonrası beni aşırı farklı hissettirmedi. Tabii ki her şeyi daha iyi ama öyle aman aman bir şey hissedemedim. Zaten alma sebebim iyi bir mikrofon performansı ve Galaxy ürünleri ile rahat bağlantı sağlama idi. O yüzden memnunum.

Fiyat olarak Hepsiburada 1139 TL güncel olarak. Diğer modeller hakkında bilgim yok. Ek olarak Apple müzik ile kayıpsız ve Dolby Atmos seçeneği ile fark edilir bir ses yüksekliği, kalite artışı mümkün. Bunun dışında Samsung telefon ve saatle her şeyi anlık uyumlu çalışıyor.
Çok teşekkürler hocam yorumlarınız için.

360 derece ses açık iken kafamızı sağa sola çevirdiğimizde dönme yönüne zıt olan kulaklıktan ses daha fazla geliyor. Ancak bende sadece sola çevirdiğimde bu şekilde. Sağa çevirdiğimde 2 kulaklıktan da ses geliyor. Bunu tecrübe eden var mıdır?

@kravuzen @4X3S D3NIED @BerkayZ87

Geri
Yukarı