Galaxy Buds 2 alınır mı?

Alınır, keyifli bir kulaklık. Mikrofon performansını beğenmiyorum. Özellikle araçla yolculuk yaptığımda karşı tarafın beni duyması pek mümkün olmuyor. Kullanıcılar arasında mikrofon kalitesi genel olarak bu şekilde değerlendiriliyor.

Alınır, keyifli bir kulaklık. Mikrofon performansını beğenmiyorum. Özellikle araçla yolculuk yaptığımda karşı tarafın beni duyması pek mümkün olmuyor. Kullanıcılar arasında mikrofon kalitesi genel olarak bu şekilde değerlendiriliyor.

Mikrofonları çok iyi aslında ama telefonla konuşurken bayağı bir bozuluyor. Şeffaf modda muazzam performans vermesinden anlayabilirsiniz mikrofonların kalitesini. Discord aramalarında sesim gayet iyi gidiyor kulaklık mikrofonundan.

Mikrofonları çok iyi aslında ama telefonla konuşurken bayağı bir bozuluyor. Şeffaf modda muazzam performans vermesinden anlayabilirsiniz mikrofonların kalitesini. Discord aramalarında sesim gayet iyi gidiyor kulaklık mikrofonundan.
Discord aramalarında hiç denemedim fakat telefonla arama geldiği sırada kulaklıkları çıkarıp atıyorum. O derece rahatsız ediyor. Özelliklerini kurcalayıp tekrar deneyeceğim, teşekkür ederim.

Ben prosunu kullanıyorum ve tavsiyede etmiyorum IPhone'den sansung geçtim airpod 2 Pro var Samsung'da bazı özelliklerini kullanamadığım için Buds 2 Pro aldım pişman oldum.
Hocam arada iki kat fiyat farkı var normal değil mi ?
@yusufbr hocam Samsung telefonların yanında hediye olarak geldiği için ikinci sitelerinde bir sürü ilan var oradan uyguna alabilirsiniz. En fazla 1100 1200 eder bence.

Odada en ufak bir ses oldugu an AI devreye giriyor ve mikrofon kalitesi dusuyor. Discord'da yaz ayinda konustugumda vantilator acikken sesim berbat gidiyordu, kapattigimda guzel gidiyordu. Vantilatorun uflemesi yuzunden degil, vantilatorun uflemesini karsiya yansitmamak icin devreye giren dogru gelistirilmemis AI yuzunden.

Geri
Yukarı