Galaxy Buds 2 Pro fiyatını hak ediyor mu?

Vallix

Decapat
Daha fazla  
Geçen cumartesi mediamarktan 4750 liraya Samsung Galaxy Buds 2 Pro aldım. Cihaz gayet güzel ama düşününce fiyat biraz fazla gelmeye başladı iade etsem mi diye düşündüm. Fakat kişisel eşya olduğu için iade edilemeyeceği aklıma geldi. Sizce içim rahat etmeli mi? Bu cihaza bu fiyat değer mi?

Geçen cumartesi mediamarktan 4750 liraya Samsung Galaxy Buds 2 Pro aldım. Cihaz gayet güzel ama düşününce fiyat biraz fazla gelmeye başladı iade etsem mi diye düşündüm. Fakat kişisel eşya olduğu için iade edilemeyeceği aklıma geldi. Sizce içim rahat etmeli mi? Bu cihaza bu fiyat değer mi?

Amazon'dan filan daha uyguna bulursun ya da Hepsiburada ama kendi satıcılarından al.

Hepsiburada'nın kendisi satıyor ve ayrıca 2092 yorum var kulaklıkla ilgili.
Samsung Buds 2 Pro da çok iyileştirmeler yapmış.
Yorumların genelinde bas ve tiz performansı olumlu olduğu, 3 adet yüksek SNR mikrofonu olduğundan, 24 Bit Hi-Fi ses performası sunduğundan bahsedilmiş.

Hayırlı olsun.
Galaxy Buds Pro yani ilk sürümünü kullanıyorum.
Kulaklığın perfomansı ve şarj süresi nasıl sence?

Hayırlı olsun.
Galaxy Buds Pro yani ilk sürümünü kullanıyorum.
Kulaklığın perfomansı ve şarj süresi nasıl sence?

Ben dün gece takılı unuttum ve yattım sabah kalktığımda kulağımdaydı çıkardım sonra geri yattım yaklaşık 12 13 saat kutuya girmedi uyandığımda şarjı vardı nasıl oldu anlamadım. Normal zamanda yoğun kullanımda 3 gün götürüyor beni, kutuyla beraber okulda sürekli kullanmaktayım teneffüslerde şarja koyuyorum genelde hiç şarj problemi yaşamadım.

Geri
Yukarı