Galaxy Buds+ iPhone 11 ile uyumlu mu?

Daenerys

Femtopat
Daha fazla  
Galaxy Buds+ aldım bugün indirimi bitmeden fakat yeni telefonda alacağım bu hafta içinde iPhone 11 düşünüyorum. Gerçekten bilen varsa iPhone 11 ile bütün fonksiyonlarını kullanabilir miyim?

AirPods'lar pek hoşuma gitmiyor tasarım konusunda. Bana o dokunmatik paneli çalışsın yeterli olacaktır.

Elbette o çalışır.
App Store'da bulunan Buds uygulaması ile eşleştirdikten sonra bazı işlevleri kullanabilirsiniz.

YouTube'da şunun gibi videolara bakarak da karar verebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çalışmayan özellikleri biraz daha açabilir isiniz? Bildirim alma dediğiniz gelen bildirimi sesli okuma mı?
Evet, sesli okuma. Çalışan özellikleri tam olarak görmek için bu videoyu da izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biliyorum Türkçe değil ama başka kaynak yok maalesef.

Evet, sesli okuma. Çalışan özellikleri tam olarak görmek için bu videoyu da izleyebilirsiniz:

Biliyorum Türkçe değil ama başka kaynak yok maalesef.

Çok teşekkürler
Peki bu kulaklıklar Xiaomi Mi 10t ile IPhone'de çalıştıkları kadar kulanışlı çalışır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı