Çözüldü Galaxy Grand Prime Plus'a LineageOS nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Hocam bağlantı atabilir misiniz? Buldum ama emin değilim ROM işinden de az anlıyorum.

Çözüm
Hocam teşekkür ederim yardımınız için bir şey daha sormak istiyorum. Ben şimdi GitHub üzerinden dosyaları indirdim ama hangisini kullanacağım?

Uzantısı. ZIP olan ROM dosyasıdır. Kurulumu TWRP ile yapmanız gerekiyor.

1. TWRP yükleyin.
  2. Cihazı recovery moda alın.
  3. USB ile bilgisayara bağlayıp indirilen. ZIP dosyasını cihazın hafızasına atın.
  4. TWRP'den Format Data & System yapın.
  5. İndirdiğiniz ZIP dosyasını flashlayın.
  6. Reboot ile yeniden başlatın.
Evet geldi.

Bu konu hallolduysa mesajı raporlayın. Çözüldü olarak işaretlesinler. Mesajımı çözüm olarak işaretletebilirsiniz.
Hocam birden fazla mesajınız var çözüm olarak😃. En baştakini yaptım.

Fark etmiyor hocam. Evet bir konu içerisinde birden fazla şeyi çözdük 😀 Zaten konuya ihtiyacı olup giren biri tüm mesajları okuyacaktır.
Hocam bir şey daha sorabilir miyim? O hatalı işlemleri düzeltmek için yaptıklarımızdaki şeyler neyin hatasıydı?

Hocam bir şey daha sorabilir miyim? O hatalı işlemleri düzeltmek için yaptıklarımızdaki şeyler neyin hatasıydı?

TWRP telefonun dahili depolamasını 0 MB görüyor. BUG gibi bir şey. Biz de bu hatayı disk onarma ile, olmazsa da disk format tipini değiştirip ardından eski haline getirerek çözüyoruz.

TWRP telefonun dahili depolamasını 0 MB görüyor. BUG gibi bir şey. Biz de bu hatayı disk onarma ile, olmazsa da disk format tipini değiştirip ardından eski haline getirerek çözüyoruz.
Peki hocam.

Geri
Yukarı