Galaxy Grand Prime'de gece şarj 60'dan 31'e düştü

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Hocam şarjda bıraktım. Sonra 61 doldu o. Onu görmüştüm ama annem sonra çıkarmış. Sabah şarj 31'e düştü. Sistemin LineageOS 7.1.2 Galaxy Grand Prime Plus (SM-G532F)/samsung Galaxy J2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şarjda bıraktım. Sonra 61 doldu o. Onu görmüştüm ama annem sonra çıkarmış. Sabah şarj 31'e düştü. Sistemin LineageOS 7.1.2 Galaxy Grand Prime Plus (SM-G532F)/samsung Galaxy j2.

Telefonunuza yazılım yapıp sürümmü yükselttiniz? , eğer yaptıysanız büyük bir ihtimal telefonu yormuş veya yazılımda sorun vardır :)

Eee yani cihazda pil mi kötü gidiyor sorununuz nedir? Cihaz çok eski pilini değiştirme vaktiniz gelmiş olabilir.

Yok hocam. Ondan değil. Cihaz pili iyi. İçinde Gapps, vanced microG ve SuperSu var. Tuhaf gelen nasıl bu birden düştü, çözümü yok mu?

Kurmuş olduğunuz ROM cihazı yordu. Her ROM stabil şarj süresi veremez maalesef. Gülü seven dikenine katlanır. İsterseniz Stock kuralım.
Hocam şarj dostu falan yazıyordu sitede? Bir de Stock ROM ne diye araştırdım hocam 5.0. Android varsa sizi yeni konuya çağırayım.

Hocam konuyu açtım da galiba doğrulanmayacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı