Galaxy J6+ TWRP Menüsü Açılmıyor

Pratzkaa

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumu rootlayıp Lineage OS indirmek istiyorum. OEM kilit açma ve USB hata ayıklama açtım. Ses açma + Ses kısma + Güç tuşuna basarak "Android Recovery" menüsünü açıp Odin ile TWRP'yi yükledim ve hata da vermedi. Telefonu açtığımda bir uyarı aldım ama sadece başında "Back-up: failed" yazdığını hatırlıyorum, bir satır daha vardı ama ne yazdığını hatırlamıyorum. Android Recovery'e girdiğim şekilde TWRP menüsüne girmek istedim ancak yine Android Recovery menü çıktı. Başka bir kombinasyon deneyince hiçbir şey olmuyor.
TWRP dosyasını [RECOVERY][ROOT]TWRP 3.3.1-1 Galaxy J6+/J610F/FN/G/DS 'dan aldım

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumu rootlayıp Lineage OS indirmek istiyorum. OEM kilit açma ve USB hata ayıklama açtım. Ses açma + Ses kısma + Güç tuşuna basarak "Android Recovery" menüsünü açıp Odin ile TWRP'yi yükledim ve hata da vermedi. Telefonu açtığımda bir uyarı aldım ama sadece başında "Back-up: failed" yazdığını hatırlıyorum, bir satır daha vardı ama ne yazdığını hatırlamıyorum. Android Recovery'e girdiğim şekilde TWRP menüsüne girmek istedim ancak yine Android Recovery menü çıktı. Başka bir kombinasyon deneyince hiçbir şey olmuyor.
TWRP dosyasını [RECOVERY][ROOT]TWRP 3.3.1-1 Galaxy J6+/J610F/FN/G/DS 'dan aldım
Hocam TWRP recovery üzerinden yüklenmiyor. Download moddan yapmanız gerekiyordu. Cihaz brick olmadı değil mi? Eğer cihazda problem yoksa TWRP yüklemeyi download moddan yapmanız gerekiyor.

Download mod'a nasıl gireceğim? Reboot to Bootloader seçeneğine girip yükleyemez miyim?
Reboot to Bootloader dedikten sonra zaten download mode girmesi gerekiyor. Ekranda android logosu çıkıp 'download mode' yazmadı mı hiç? Ya da reboot to bootloader dedikten sonra ne oldu? Belki de TWRP'yi başarılı şekilde yüklemişsinizdir fakat rootlamadığınız için stock rom TWRP'yi silmiş de olabilir.(Eğer rootlamadan işletim sistemini başlattıysanız) Aşağıya bir link bıraktım orada anlatılanları deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hatanın görüntüsünü atabilir misiniz? Ayrıca odin üzerinde 'PASS!' yazdı mı?
Evet yazdı. Şu konuda fotoğrafı görebilirsiniz, şu anda evde değilim ss atamıyorum.
Reboot to Bootloader dedikten sonra zaten download mode girmesi gerekiyor. Ekranda android logosu çıkıp 'download mode' yazmadı mı hiç? Ya da reboot to bootloader dedikten sonra ne oldu? Belki de TWRP'yi başarılı şekilde yüklemişsinizdir fakat rootlamadığınız için stock rom TWRP'yi silmiş de olabilir.(Eğer rootlamadan işletim sistemini başlattıysanız) Aşağıya bir link bıraktım orada anlatılanları deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet rootlamadan yeniden başlattım, daha doğrusu Odin başlattı. Sorun bu olabilir. Attığınız videoyu izleyip bir deneme daha yapacağım, şimdiden teşekkür ederim.

Evet yazdı. Şu konuda fotoğrafı görebilirsiniz, şu anda evde değilim ss atamıyorum.
Konuya baktım. Herhangi bir hata gözükmüyor. Aslında çok ilginç çünkü Odin de başarılı yazıyor. Üzgünüm, elimden bir şey gelmiyor çünkü herhangi bir hata yazısı yok. Bu arada konudan bağımsız olarak söylmemem gerek ki Lineage OS yükleyebilmek için custom recovery'e ihtiyaç var yani root gerektiren bir olay yok. Zaten cihazı rootlasanız bile custom recovery olmadan Lineage OS yükleyemezsiniz. Bir önce ki konunuza ithafen yazdım.
Evet rootlamadan yeniden başlattım, daha doğrusu Odin başlattı. Sorun bu olabilir. Attığınız videoyu izleyip bir deneme daha yapacağım, şimdiden teşekkür ederim.
Öyle deneyin bir de eğer olmazsa dediğim gibi elimden bir şey gelmiyor.

Magisk, Oreo ve RMM dosyalarını SD karta mı atmalıyım? Telefon hafızasında olmaz mı?

Geri
Yukarı