Samsung j6+ TWRP yükleyince cihaz açılmıyor

L1VE.gg

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba Dostlar, Elime Eski Model Samsung J6+ Geçti. Bende Buna Costum ROM Yüklemeye Karar Verdim, Öncelikle BootLoader Kilidini açtım Ve Odin İle TWRP Yazılımı İndirdim Ve "AP" Kısmına Koyup Cihaza TWRP Yükledim. Buraya Kadar Bir Problem Yok ancak Cihaz Açılırken Kendisini Direkt "Set Warranty Bit: Recovery" Yazarak TWRP Menüsüne Atıyor. Hiçbir şekilde Cihaza Erişim Sağlayamıyorum Neden Olabilir? Nasıl Çözerim?

Not Olarak TWRP Dosyalarını buradan Aldım: [RECOVERY][ROOT]TWRP 3.3.1-1 Galaxy J6+/J610F/FN/G/DS (Sebebi Offical Hali Yok)

Merhaba Dostlar, Elime Eski Model Samsung J6+ Geçti. Bende Buna Costum ROM Yüklemeye Karar Verdim, Öncelikle BootLoader Kilidini açtım Ve Odin İle TWRP Yazılımı İndirdim Ve "AP" Kısmına Koyup Cihaza TWRP Yükledim. Buraya Kadar Bir Problem Yok ancak Cihaz Açılırken Kendisini Direkt "Set Warranty Bit: Recovery" Yazarak TWRP Menüsüne Atıyor. Hiçbir şekilde Cihaza Erişim Sağlayamıyorum Neden Olabilir? Nasıl Çözerim?

Not Olarak TWRP Dosyalarını buradan Aldım: [RECOVERY][ROOT]TWRP 3.3.1-1 Galaxy J6+/J610F/FN/G/DS (Sebebi Offical Hali Yok
Odin ile Stock ROM atın.

Bir de OrangeFox Recovery deneyin.

TWRP üzerinden reboot System yapmayı dene.

Aynı şey oluyor :(

Deneyeceğim, son durumu buraya yazarım. Teşekkürler :)

Şimdiki durumda cihaz hiçbir şey demeden kendisini Samsung logosunda yeniden başlatıyor, ne yapmalıyım?

Not: Hala OrangeFox menüsüne girebiliyorum, girip custom ROM'un dosyalarını yüklemeyi denedim ve şimdi de kendi kendisini Download Mod'a atıyor:|

Son düzenleyen: Moderatör:
Stock ROM'u tekrar kur dene.

Tamam deneyeceğim.

Sayenizde TWRP konusunu çözdüm, çok teşekkürler sırada Costum ROM yüklemek var onu da tek başıma yapabilirim teşekkürler, iyi günler.

Anlamadığım bir şekilde yine sürekli yeniden başlatıyor Samsung logosunda kendini, ancak bu sefer OrangeFox menüsüne erişebiliyorum. Stock ROM'u yeniden yükledim ama fayda etmedi. Ne yapabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı