Galaxy J6'ya Android 11 yüklenir mi?

Kenan ışık

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, Galaxy J6 (SM-J600F) en son Android 10 güncellemesi geldi ve 11 gelmiyor. buna Android 11 yüklemesi yapılabilir mi? Yapılırsa bir zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette biraz araştırma yaptım, maksimum Android 10'a ait özel ROM bulabildim. Eğer yazılım derleme bilginiz varsa kendiniz AOSP olarak Google kaynaklarından derleyebilirsiniz ama bu baya zor bir işlem. Ayrıca telefonun garantisi varsa gidecektir.

11'i ne için istediğinizi yazmamışsınız?

Android 10 ile doymuyorum, Android 11 yemek istiyorum.
Kardeşimin telefonu ve istediği bazı oyunlar sürümden dolsyı indirilmiyor ondan dolayı yükseltmek istiyordum
İnternette biraz araştırma yaptım, maksimum Android 10'a ait özel ROM bulabildim. Eğer yazılım derleme bilginiz varsa kendiniz AOSP olarak Google kaynaklarından derleyebilirsiniz ama bu baya zor bir işlem. Ayrıca telefonun garantisi varsa gidecektir.
Maalesef bilgim yok teşekkür ederim

Merhabalar, Galaxy J6 (SM-J600F) en son Android 10 güncellemesi geldi ve 11 gelmiyor. Buna Android 11 yüklemesi yapılabilir mi? Yapılırsa bir zararı olur mu?

Konuya baktığımda Galaxy j6'ya Windows 11 yüklenir mi diye gördüm🤣 Ayrıca ROM olayı çok uğraştırır. Yeterli bir bilgin yoksa bulaşma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı