Galaxy Note 10 Lite vs Note 10 Lite

BaranBEYAZ

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 an517-54
i5 11400h
3050 laptop
32gb ram
Bu telefonlar arasında kaldım güçlü ve kamerası iyi telefon istiyorum.
Sizce hangisi daha iyi?
Galaxy Note 10 Lite mı?
Mi Note 10 Lite mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ikisi arasında kalmıştım. Ancak bir kere alıp uzun süre kullandığım ve kalemini kullandığım için Samsung seçtim. Xiaomi'de bazı yazılımsal problemler olduğu söyleniyordu telefonla konuşurken ekranın açık kalması gibi. Eğer güçlü telefon istiyorsan zaten Galaxy Note 10 Lite seçmelisin. Ancak ağır oyun oynayacaksan uzun süreli oynayamazsın çünkü telefon gayet iyi ısınıyor. Ufak tefek oyunlarda problem yok ama geçen TFT oynadım telefon yanıyordu.

Galaxy note 10 lite mı ısınıyor oyun oynarken
Ben birazda o yüzden istiyordum baktım işlemcisi hızlı kasmadan güzel oyun oynayabilirim diye düşünmüştüm
Bende ikisi arasında kalmıştım. Ancak bir kere alıp uzun süre kullandığım ve kalemini kullandığım için Samsung seçtim. Xiaomi'de bazı yazılımsal problemler olduğu söyleniyordu telefonla konuşurken ekranın açık kalması gibi. Eğer güçlü telefon istiyorsan zaten Galaxy Note 10 Lite seçmelisin. Ancak ağır oyun oynayacaksan uzun süreli oynayamazsın çünkü telefon gayet iyi ısınıyor. Ufak tefek oyunlarda problem yok ama geçen TFT oynadım telefon yanıyordu.
Galaxy note 10 lite mı ısınıyor oyun oynarken
Ben birazda o yüzden istiyordum baktım işlemcisi hızlı kasmadan güzel oyun oynayabilirim diye düşünmüştüm

Son düzenleme:
Kasmadan oynarsın ufak oyunları. Hill climb gibi oyunlar rahat oynanıyor ama büyük oyunlarda ısınma yapabilir. Çok oyun oynamadığımdan denemedim çok oyun.

Hocam pil performansı nasıl telefonun? Ekran açık süresi tatmin ediyor mu gün içerisinde? S7 kullanıyorum şu an 1.5 saate yakın ekran açık süresi alıyorum. :( günde 3 4 kez şarjdayım.

Hocam pil performansı nasıl telefonun? Ekran açık süresi tatmin ediyor mu gün içerisinde? S7 kullanıyorum şu an 1.5 saate yakın ekran açık süresi alıyorum. :( günde 3 4 kez şarjdayım.
Şuan Accubattery'dem kontrol ettim ve bugün %80'den %52'ye olan ekran sürem 1 saat 37dk Netflix'ten film ve Instagram vsvs. karışık sürem. Full şarjda wifiye bağlı iken muhtemelen 4-6 saat arası kullanıma bağlı süre verir. Şarj performansı inanılmaz süper değil ama Huawei P20 Lite'dan geçmiş biri olan ben için gayet iyi. Geceleyin çok şarj yiyor ancak %7-8 o da sanırım wifi veya mobil veri açık olduğundan kapatmıyorum ben geceleri. Ayrıca arka planda çalışan uygulamalardan da kaynaklı olabilir şarj beni memnun ediyor çokta kurcalamadım ince detayları. Başka forumlarda falan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca bu telefonla ilgili. Başka sorun olursa çekinmeden sor dostum.

Piliniz bitik durumda. Eğer cihaz değiştirmeyecekseniz en kısa zamanda pilinizi değiştirin.
Bu telefonlar arasında kaldım güçlü ve kamerası iyi telefon istiyorum.
Sizce hangisi daha iyi?
Galaxy Note 10 Lite mı?
Mi Note 10 Lite mı?

Tabii ki Galaxy Note 10 Lite. kamerası iyi istiyorsunuz ve Galaxy'de iki kamerada OIS var. Bu bile almak için yeterli bir sebep Xiaomi'ye göre.

1600939011070.png

Piliniz bitik durumda. Eğer cihaz değiştirmeyecekseniz en kısa zamanda pilinizi değiştirin.

Tabii ki Galaxy Note 10 Lite. kamerası iyi istiyorsunuz ve Galaxy'de iki kamerada OIS var. Bu bile almak için yeterli bir sebep Xiaomi'ye göre.

Eki Görüntüle 679322
Hocam telefon 4. senesini dolduruyor yavaş yavaş pilin bitmesi normal geldi bana. Yeni bir telefon arayışındayım şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı