Galaxy Note 3 mü G3 mü?

Kesinlikle şu veya kesinlikle bunu al diyemem G3 elbette daha güncel bir cihaz Note 4 Eylül'de tanıtılır. G3 değişebilir pil ile geldi bu sefer ayrıca hafıza kartı da takılıyor o da bir avantaj öte yandan Samsung'un stylusu bilmiyorum senin için önemli midir ama benim için önemli bir faktör olurdu. Ama FM radyonun Samsung'da olmaması da ciddi bir sıkıntı internet ülkemizde oldukça pahalı ve çekim kalitesi de belli ama tabi bu da senin karar vereceğin bir özellik hiç kullanmayanlar da var radyoyu.

En önemli noktalardan biri de işçilik ki burada Samsung bence sürünüyor LG ise elmas gibi parlıyor ikisini de eline aldıysan veya forumlarda okuduysanız bilirsiniz Samsung kasa açıklığı sorunu ile cebelleşiyor Note 3'te ve diğer modellerde de. Son bir nokta Türkiye'de satılan Note 3'ler 4K video çekemiyor, LG çekebiliyor. Ali ve Recep'in G3 incelemesini izlemenizi tavsiye ederim

Son düzenleme:
G3 daha güncel olduğu için bir adım önde. Fakat sana samsung almamalısın veya samsung'dan uzak dur diyenlerden sen uzak dur. Hele ki bahsi geçen telefon benim de şuan kullandığım note 3 ise..

Lafın banaysa bende de yurtdışı Note 3 var neden bende sorun yok ? Neden hep sizlerde oluyor telefonu kullanmayı bilmiyorsunuz sonra şöyle böyle.

*Şuan G3 daha kötü yada iyi gibi bir şey demiyorum anlatmak istediğim telefonda bir problem olmaması ve çok kötülenmesi.

Şu an ben de Samsun galaxy gio kullanıyorum. Telefon ölü bildiğin. LG G2 alacağım ben de. Sen de LG G3 al ama 32 GB modelini al. 2 GB 2-3 sene sonra yetmez almışken 3 GB RAM al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı