3-4 Sene Kadar Kullanmak İçin LG G3 Mü ? Galaxy Note 3 Mü ?

Ne kadar satış yaptığı önemli değil. Kullanıcı yorumlarını bakarsak çoğu kişi Samsung'un telefonlarından şikayetçi.

Beyler, tartışmayın ve gerçekçi olun.
Benim gözümde Note 3, G2 ayarı bir şeydir.
Üstü veya altı ama G2 ayarı.

G3'de G2'yi bir üst model olmasından dolayı geçtiği için kazanan G3 :D

Samsung'un arayüzü bir telefon için çok aşırı. Fakat piyasada ki modellerin gücü arttığı için pek sıkıntı çıkarmıyor.
Ha eski hali olsaydı, bu kadar yüksek donanıma rağmen sıkıntı çıkarırdı.

Kimse birbirini boşuna yemesin. O arayüz halen ağır. :D
Tabi ağır olmasının sebeplerinden biri, bize bir çok imkan sunması.

Şahsen benim tercihim, donanım kaldırabileceği kadar yetenek. Piyasadaki telefonlarında donanımının eskisinden daha iyi olduğunu tekrar hatıratayım.

G2 ile g3 ün arasinda donanım olarak sadece Snapdragon 801 olduğunu hatırlatalım :) Snapdragon 801 işlemcinin de Snapdragon 800 in Overclock lu hali olduğunuda hatırlatalım. Gpu lar aynı. Donanım güçlendi ve Touchwiz yenilendi artık dedigim gibi kasma olayı şisme olayı yok. Samsung un donanımı düşük telefonlarını zaten bende tavsiye etmiyorum. S3 deli gibi kasıyor. 2 3 haftada pert :) Demek istedigim yeni telefonlarinda artik bir sıkıntı yok. İnsanlar hala eskide kalmış :D

Note 3, Lg g3'ün rakibi dahi olamaz. Senelerdir samsung kullanıyordum ve o rezil firmayı bırakıp lgye geçtim. Uzun ömürlü birşey istiyorsunuz ve samsung diyorsunuz, samsung nerdeyse 10 dakikada bir telefon çıkarıyor ve her telefonu eskiyor. Surda samsung fanboylugu yapmayın allah aşkına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsungun satış elemanları sanırım bunlar. Note 3 şişmiyormuş. Hadi canım! Telefonla fazla uğraşmayan babama Note 3'ten Note 4'e geçme sebebini sordum, o bile; Note 3 kadar kasmıyor, daha hızlı dedi. Şimdi Note 3 annemde, o da zaten sadece arama, kamera, whatsapp ve tango kullanıyor. :)
Konuyu açan arkadaşa gelirsek;
G3 daha iyidir. İşlemci yetmiyormuş, kasıyormuş, ısınıyormuş gibi sorunları geride bırakalı çok oldu. Ancak bazıları hâlâ ileri gelemediği için o sorunları sayıp duruyor. Adamın bilgisizliği, optimus arayüzünü cm romlarına benzetmesinden belli zaten. :)

Her telefon aynı olacak diye kaide yok. Sosyalde G3 kasıyor diyenide gördüm. Ama G3 kasmıyor. Ayrıca G2 ve G3 ün arayüzlerini benzetiyorum. Hatta aşırı Cynagenmod romuna benziyor. G3 ün pil ve ısınma sorunu geride de kalmış değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı