Görüntü Kalitesi Ve Oyun Performansı İçin LG G3 Mü Galaxy Note 3 Mü?

Daha fazla  
Yeni telefon almak istiyorum ve hangi telefonu alacağım konusunda karar veremedim. Benim için önemli olan görüntü kalitesi ve oyun performansı. LG G3 ve Galaxy Note 3 telefonlarını tercih ettim. Hangi telefon daha iyi oyun performansı ve görüntü kalitesi konusunda ?

Görüntü kalitesi konusunda QHD ekrana sahip olan LG G3 çok güzel bir tercih olabilir. Oyun performansı konusunda iki telefonda sıkıntı çıkartmaz istediğin oyunu rahatlıkla oynayabilirsin. G3'ün ekran çözünürlüğü yüksek olduğundan fps değerleri Note 3'te daha iyi olabilir. Benim tavsiyem G3 kesinlikle.

LG G3 2k ekran olduğu için note 3 göre daha iyi ekrana sahip.Ayrıca LG G3 de adreno 330 olduğu için tüm oyunları rahatlıkla oynatır.

Ben note 3 kullanıyorum en yakın arkadaşım g3 kullanıyor. Ben note 3 öneririm. Ekran kalitesi g3 ün daha iyi arkadaşım oyun oynamıyor pek ben yüklediğim oyunlarda sıkıntı yaşamadım note 3'te. Batarya süresinde eze eze note 3. Note 3 kullanıcısı olarak öneririm.

Aslında iki ürün de ısınıyor oyunlarda. Yani amacınız sadece performans ise LG G3 daha başarılı. Fakat ısınma sorunu LG G3 te daha fazla problem oluşturuyor bilgin olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı