Note 4 mü G3 mü?

Note 4'ün farklı versiyonları mevcut. Eğer alacağın yerde işlemcisi snapdragon olmayanıysa LG G3 tercih etmelisin . Sanpdragon'lu versiyonuysa daha iyi işlemci ekran kartı kombinasyonu olduğundan dolayı note 4 tercih etmelisin.

2k ekranı kamyon olarak düşün, adreno 330 gpu sunu otomobil motoru olarak düşün, mali t760 veya adreno 420 yi kamyon motoru olarak düşün. G3 te 330 var note 4 te diğer ikisinden biri olacak. Sen düşün şimdi kaptan. Otomobil motoruyla kamyon kullanmak mı istersin, yoksa kamyon motoruyla kamyon kullanmak mı?
G3 te oyunları 2k oynayamazsın. G3 e şarj dayandıramazsın. G3 gpu tarafından eksik bi telefon.
Diğer yönlere bakarsak tasarımı tasarım orası ayrı. Ama ben tavsiye etmiyorum. Z3 mü note 4 mü desen anlarım, hatta bende onların arasında kaldım. Sana tavsiyem note4 olacak. Ya da git g2 al illa lg düşünüyosan.
Note 4 te her şey daha üstün diyebilirim sana. G3ün tek üstünlüğü 128 gb ye kadar yükseltebiliyorsun.

Umarım yararlı olabilmişimdir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı