Galaxy note 4 hala alınır mı?

Aynen bende s6 ile note 4 arasında kaldım. Öncelikle alışverişlerimi hep vatan bilgisayardan yapıyorum telefonu da oradan alacağım. 200 TL fiyat farkı için sizce değer mi?

SAMSUNG N910 GALAXY NOTE 4 SİYAH AKILLI TELEFON

SAMSUNG G920 GALAXY S6 32 GB AKILLI TELEFON SİYAH
Eğer gerçekten S-Pen' i aktif bir biçimde kullanacaksan Note 4 al derim. Onun haricinde ekran büyük olsun istiyorsanız da alabilirsiniz. Note 4, S6'nın yaptığı herşeyi yapabiliyor. Segmentleri farklı olduğu için bazen daha iyi oluyor S6 'ya kıyasla.
O ikisi arasından önerim Note 4.

Batarya haricinde NOTE 4'ün S6'ya karşı bir üstünlüğü yok. S6 daha başarılı bir cihaz. 200 TL sizi sıkıntıya sokmazsa S6 alabilirsiniz. NOTE 4'de fazlasıyla yeterli ve performanslı bir cihaz.
Bu konuda size katılıyorum. S6 Note4 e göre çok azıcık daha güçlü ve kamera yönünden daha gelişmiş bir cihaz. Açıkçası S6 varken S-Pen aktif kullanılmayacaksa yada büyük ekran takıntısı yoksa S6 almak daha mantıklı olur.

S6 CPU ve GPU olarak NOTE 4'e göre daha güçlü bir telefon. Bu az bir fark değil ama NOTE 4'de işlemci ve GPU olarak çok güçlü. Kamera olarak S6 daha başarılı, NOTE 4'ün kamerası da gayet iyi. Malzeme kalitesi ve tasarım olarakta S6 önde. Dayanıklılık olarakta iki telefon da gayet iyi. Batarya konusunda NOTE 4'ün avantajı var. S6'nın yaptığı herşeyi NOTE 4'de yapıyor ama bütçe varsa S6 alınmalı. Güncelleme açısından da S6 daha önde.

Peki teşekkürler arkadaşlar sanırım kararımı alırken vereceğim. Note 4 alırım diye düşünüyorum. çünkü note serisi S serisine göre baya dayanıklı ve hızlı.

Peki teşekkürler arkadaşlar sanırım kararımı alırken vereceğim. Note 4 alırım diye düşünüyorum. çünkü note serisi S serisine göre baya dayanıklı ve hızlı.
Mevzu note5 olsa haklısın ama kardeşim, S6 daha güçlü. Batarya sıkıntısı var ki biraz uğraşsan günü çıkarıyor. Zaten 30dk sürede %100 şarj olabiliyor. Babamın note5 i 40 dk da oluyor mesela. S6 alınmalı bütçe varsa.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı