Galaxy note 4 hala alınır mı?

safa38

Kilopat
Daha fazla  
Telefonun performansından ziyade tasarımını çok beğendim. Çıkalı uzun bir zaman olmasına rağmen hala alınabilecek bir telefon mu? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Ben gözlemlerimde cihazın touchwiz in azizliğine uğradığını gördüm. Bilmiyorum belki bana rastladı ama cihaz açık uygulamalar tuşuna bastığımda bi 2 saniye falan kendine gelmeye çalışıyordu. Ve iki parmakla üstünde koştururcasına sayfa değiştirince 5 saniye sonra donup bi 2 saniye kendine gelmeye çalışıyor.

Bulunduğunuz ilde Samsung'un kendi satış yeri varsa oraya gidip bir fiyat almanızda fayda var 1900 TL gibi bir ücrete Samsung S6 alabilirsiniz. Geçenlerde indirimde idi normal mağazalarda 2000 in altında satılmıyor. Note 4üde bu şekilde daha uyguna alabilirsiniz.

Kullanmıyorum ama hala alınabilir, çok iyi bir cihaz.
Vatan'da 1800 Lira Note 4. O paraya internetten güvenilir sitelerden S6'da bulabilirsiniz.
Samsung Galaxy S6 32gb G920f Cep Telefonu 975 - n11.com
Bu ürün gibi.
Aynen bende s6 ile note 4 arasında kaldım. Öncelikle alışverişlerimi hep vatan bilgisayardan yapıyorum telefonu da oradan alacağım. 200 TL fiyat farkı için sizce değer mi?

SAMSUNG N910 GALAXY NOTE 4 SİYAH AKILLI TELEFON

SAMSUNG G920 GALAXY S6 32 GB AKILLI TELEFON SİYAH

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı