Galaxy Note 4 Hala Alınır mı?

kederlitosbağa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.

Note 4 almayı düşünüyorum. Daha önce note 3'ü 5 ay kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Note 4 sizce hala güncel bir telefon mu, alınabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağınız fiyata bağlı, ikinci el düşük bir fiyata bulduysanız tabii ki alınabilir, ama sıfır alacaksanız bence üstüne biraz daha para koyup note5 ithalatçı garantili alabilirsiniz hepsiburada'dan.

S-pen merakınız yok ise hemen hemen aynı segmentte G4'ü alabilirsiniz ki Android N'i alacağına kesin gözüyle bakıyorum G4'ün.

Alacağınız fiyata bağlı, ikinci el düşük bir fiyata bulduysanız tabii ki alınabilir, ama sıfır alacaksanız bence üstüne biraz daha para koyup note5 ithalatçı garantili alabilirsiniz hepsiburada'dan.

S-pen merakınız yok ise hemen hemen aynı segmentte G4'ü alabilirsiniz ki Android N'i alacağına kesin gözüyle bakıyorum G4'ün.
Kesin gözüyle bakmanıza gerek yok. Kendi sitesinde 7.0 yani Andoid N alacak diyor.

@kederlitosbağa LG G4 kullanıyorum nette yazılan kronik sorunlarıyla karşılaşmadım. Üst seviyeli telefon kamerası da çok güçlü. Kaliteli fotoğraflar elde ediyorum bu telefonla. Note 4 yerine Note 5 almanızı tavsiye ederim fiyatlar o kadar uçuk değil benim telefonun fiyatında. Sakın ithalat almayın sonra sorun olunca korkuyla garantiye yollamayın. Bir çok kişi korkudan telefonu yollamıyor. Sizde böyle tedirgin olacağınıza ya da adamın zevkine hareket edeceğinize Türkiye garantili telefon almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı