Galaxy S10 Alınır Mı?

Xesstiano

Kilopat
Bu yaz S10 almayı düşünüyordum ta ki şu videoyu izleyene kadar. S10 kullanan varsa bataryası nasıl? Ben telefonu normal bir şekilde kullanıyorum okuldan eve kadar. 08.00-16.00 arası dışarıda oluyorum ve bu sırada PUBG (çok fazla olmamak kaydıyla), Instagram (daha çok kullanıyorum) ve Spotify tarzı uygulamalar kullanıyorum. Çok fotoğraf çekmem kamera benim için önemli değildir. Hoparlör ve kulaklık performansı çok önemlidir müziğe önem verdiğim için. Bir de Galaxy Buds kampanyası hala geçerli mi?

Kamera önemli değil, daha çok instagram vb. uygulamalar kullanacağınızı belirtmişsiniz. Bu dediklerinize göre daha farklı markalara yönelebilirsiniz. Xiaomi gibi, ben S7 kullanıyordum. Arkadaşım Xiaomi(Amiral gemisi değil,Orta segment) o su gibi oynarken bende donmalar oluyordu. Yerinizde olsam bu tür markaları tercih ederdim.
*Şu an Huawei marka telefon kullanıyorum gerek kullanımı, satış sonrası hizmeti olsun çok memnunum telefonumun ekranını 45 dakika gibi bir sürede değiştirip teslim ettiler.

Kamera önemli değil, daha çok instagram vb. uygulamalar kullanacağınızı belirtmişsiniz. Bu dediklerinize göre daha farklı markalara yönelebilirsiniz. Xiaomi gibi, ben S7 kullanıyordum. Arkadaşım Xiaomi(Amiral gemisi değil,Orta segment) o su gibi oynarken bende donmalar oluyordu. Yerinizde olsam bu tür markaları tercih ederdim.
*Şu an Huawei marka telefon kullanıyorum gerek kullanımı, satış sonrası hizmeti olsun çok memnunum telefonumun ekranını 45 dakika gibi bir sürede değiştirip teslim ettiler.
Almışken bir amiral gemisi almak istiyorum. İlk başta Xiaomi Mi Mix 3 vardı aklımda sonra S10 almaya karar verdim. Bunda biraz da arayüzün etkisi var. Teknik servis olayı servisten servise değişiyor aslında.
S10 şu an alabileceğin en iyi telefon. Android lisansı da iptal edilmez ;). Pili gayet iyi gidiyor, boyuta bakma. Arkadaşımdaki e sürümü bile 1 günü çok rahat götürüyor.
Boyutundan dolayı S10 alıyorum zaten elim normal insan eline oranla baya küçük olduğu için S10+ elimde tuğla gibi kalıyor adeta :D Takıldığım nokta bu videodaki kısım. S10e'nin gerek ekran boyutu gerekse çözünürlüğü daha düşük olduğu için daha çok dayanabiliyor.
O para verilmemeli bir telefona.
Almışken iyisini almak lazım düşüncesinde bir insanım. Alıp uzun bir süre kullanmak istiyorum.

O para verilmemeli bir telefona.
Doğru diyorsun ama bence S10 istisna. Telefonu eline aldığın saniyeden hissediyorsun bunu. Aynı hissiyatı ben Porsche Boxster S'te hissetmiştim. Araç yarım milyon olabilir ama direksiyona dokunman yetiyor :).
Verilir verilir, hem android lisansi da iptal edilmiyormus.
Biraz daha saygı çerçevesinde eleştirirsen daha iyi olur, burası kahve ortamı değil. Onu yazmamın nedeni apaçık. Şu an Huawei'nin durumu ortada. Qualcomm, Google, ARM gibi firmalar teker teker iptal ediyor. Sağı solu belli değil.
Boyutundan dolayı S10 alıyorum zaten elim normal insan eline oranla baya küçük olduğu için S10+ elimde tuğla gibi kalıyor adeta :D Takıldığım nokta bu videodaki kısım. S10e'nin gerek ekran boyutu gerekse çözünürlüğü daha düşük olduğu için daha çok dayanabiliyor.
Ekran çözünürlüğünü kendin ayarlayabiliyorsun. Ekran boyutu da etki etmez çünkü ekran büyüyor ama pil de büyüyor.

Son düzenleme:
Ekran çözünürlüğünü kendin ayarlayabiliyorsun. Ekran boyutu da etki etmez çünkü ekran büyüyor ama pil de büyüyor.
Epey.com üzerinden baktığımda S10e'nin ekran çözünürlüğü 1080x2280 (FHD+) Pixel gözüküyor. S10'un ise 1440x3040 (QHD+) Pixel gözüküyor bu yüzden demiştim :D
Dedikleriniz işlemler için A70 tercih edilebilir. Ha diyorsanız ki alırım, bir defa alırım, o zaman S10 çok iyi bir tercih olur.
Dediğiniz A70 modelini ben de düşündüm fakat almışken iyisini alayım düşüncesinde bir insanım.

Epey.com üzerinden baktığımda S10e'nin ekran çözünürlüğü 1080x2280 (FHD+) Pixel gözüküyor. S10'un ise 1440x3040 (QHD+) Pixel gözüküyor bu yüzden demiştim :D

Dediğiniz A70 modelini ben de düşündüm fakat almışken iyisini alayım düşüncesinde bir insanım.
Doğrudur. Ben de bu fikirde bir insanım :) Ama şunu belirteyim ki, batarya konusunda A70 önde. Belki önceliğinizdir. S10+'dan daha iyi batarya performansı var A70'in. S10, batarya olarak, S10 serisinin en az pil ömrü sunan cihazı. Ama yine de günlük kullanımda gayet yetecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı